Komentari 72

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nikolinicaa
    Nikolinicaa
    Haljinice moja mala,ja sam ti prava dama.http://www.zdravakrava.24sata.hr/# Ljepo bi mi stajala i tobom bi se hvalila. Svoj zdrav život s tobom bi vodila,i moju tradiciju moja bi sestra nasljedila..
  • Default avatar -
    tina2408
    Ne koristim plastične vrećice, izbjegavam vožnju automobilom (osobito sama), pravilno postupam s otpadom, koristim štedne žarulje, te štedim vodu koliko mogu. :))
  • Default avatar -
    rea_dxt
    Kako živim u skladu s prirodom? Pa.. Prvenstveno, odrasla sam i živim na selu, a iz ZG-a ponovo kući sam se vratila zbog nostalgije za tim zelenilom i mirom. Imam puno cvijeća i raznog bilja oko kuće i svako proljeće …prikaži još!
  • Avatar maximare
    maximare
    Živjeti u skladu s prirodom znači biti dovoljno mudar i zahvalan na svemu što nam priroda daje. Prema njenim božanskim darovima, njegujući ljepotu stvaranja i postanka naše Majčice Prirode treba imati duboko poštovanje, jer svugdje oko nas postoji život koji …prikaži još!
  • Avatar die_katze
    die_katze
    Kao prvo, cijelo moje okruženje je zeleno. Obožavam zelenu boju :) Zidovi, u stanu, sjedeća garnitura, kuhinja, kupaonski elementi, odjeća, obuća....jako puno zelenog me okružuje. Osim toga, moj životni prostor prepun je cvijeća i drugog bilja. Tu je naravno i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanaloca
    kao prvo i ja naravno obozavam zelenilo prirodu,obozavam ovo proljece..necu sad ne znam sta pisati..naravno i zelim ovu haljinicu jer sam plavusa i zelenih ociju i vec vidim da bi mi bila kao salivena,trenutno sam nezaposlena i ne mogu si …prikaži još!
  • Default avatar -
    malekica
    haljina je suuuuper! :) 38 mi je prevelika,trebala bi 34,ali samo sam htjela reći da mi se sviđa ;) pozdrav!
  • Default avatar -
    Amalka666
    Bokić! Haljinica je divotica! Taman za ljeto, za španciranje po gradu sa mojim psićima. Puno radim preko tjedna tako da svaki slobodno trenutak provedem sa psićima u prirodi. Šetamo se, malo se okupaju u riječici, sjedimo u hladu, odmaramo.... i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tinjica
    ja plešem u nošnji iz 1919.godine, koju je moja praprabaka sama šivala za svoje vjenčanje, domaće laneno platno, ručno šlingani rukavi, fertun i rubača na Singerici iznova me podsjećaju na ta vremena, bez mobitela, automobila, nuklearnih elektrana i ispušnih plinova. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tanjatudor
    Haljinica je predivna , i najvažnije je što je moj broj. Radim u predivnoj prirodi, u kampu na otoku hvaru i ova haljinica bi se baš uklopila u taj predivni prirodni modro zeleni krajolik :-)
  • Default avatar -
    zezica1
    Nisam iz sela,nemam vrt,ne uzajam cvijeće,ne hranim kokice i piliće,ali zato recikliram otpad.u ostavi imam vreće za tetrapak,plastiku,konzerve.papir.staklo.kantu za smeće ne stignem napuniti,jer se sve kod nas sortira,tako i ostaci voća i povrća koje odvoze za kompost,čak se sortira i …prikaži još!
  • Default avatar -
    azephinae
    Poštujem prirodu jer ostavljamo je u nasljedstvo generacijama koje dolaze. S tim ciljem od bake sam naučila pletenje, hobi i rekreaciju s kojom živim na način da svojim umijećem doprinosim manjem eksploatiranju maloljetne radne snage koji proizvode odjevne predmete u …prikaži još!
  • Default avatar -
    veky1989
    Pomažem planeti Zemlji na način da recikliram otpad; iako nemam kuću i nemam puno prostora, imam posebne vreće namijenjene za plastiku, papir, staklo... Ne vozim auto, vozim bicikl. Trudim se ne kupovati proizvode za koje znam da su štetni po …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Odmalena živim na selu i oduvijek sam željela otići i živjetu u gradu. Nakon što sam upoznala ljubav svog života koji je gradski dečko, iskusila sam život u gradu. Jednostavno sam shvatila da se nikad nebi mogla rastati od ovakvog …prikaži još!
  • Avatar bug88
    bug88
    Imamo malu kućicu u prirodi gdje uzgajamo svoje voće i povrće od kojeg kuhamo ukusna i zdrava jela. Uzivamo uz biljke i zivotinje koje nas okruzuju i povremeno svrate iz obližnje šume. Volimo i šumske plodove poput gljiva i medvjeđeg …prikaži još!
  • Default avatar -
    shanew
    hm, živi zeleno? Kad počnu topli dani u Osijeku (što je ove godine jako rano), sjedim u svojoj terasi okružena knjigom (obožavam čitanje), susjedovom kujicom i eventualno nečim zabavnim za izrađivanje, kao što je goblen, heklanje i slično... Komarci su …prikaži još!
  • Avatar nepooznataa
    nepooznataa
    S obzirom na obzir,da uzmemo u obzir,da borba za haljinom traje,a ja se svim srcem trudim da živim zdravo,dajte mi motivaciju da živim još zdravije..
  • Default avatar -
    ninazalac
    Obožavam prve zrake sunca u proljeće, imam osjećaj kao da se i ja budim iz zimskog sna. Osmijeh na lice, tenisice na noge i na bicikl! :) Uz košaru na biciklu u kupovinu, do grada, dečka ili frendice - ma …prikaži još!
  • Default avatar -
    melanie1
    Moja kučica je moja slobodica, a moj balkon pun cvijeća je moja oaza mira. Stiglo je proljeće i sad imam više prilike za opuštanje, odmor i razonodu na svom balkonu punom raznolikog cvijeća i bilja, koji izgleda poput malog vrta. …prikaži još!
  • Avatar nepooznataa
    nepooznataa
    Ja....želim tebe,nikad ništa nisam dobila,a toliko sam se puta trudila.Živim zdravo koliko mogu,i recikliram kad god mogu!..
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.