Komentari 62

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ninica8
    OBOŽAVAM Oatly zobeno mlijeko!
  • Default avatar -
    trnje
    imunolog mi je preporučio zdravu prehranu (vegetarijansku)i sad sam potpuno nova u tome-isprobavam nove okuse,a za zobeno mlijeko sam pročitala sve najolje i voljela bi ga isprobati
  • Default avatar -
    ninashpina
    Zob imam rad, kad me mori glad! Kolač, kava, crni čaj, s Oatly bit će bolji, znaj! Kada želiš zdrava bit' i nešto fiiiino jest' i pit', Zgrabi Oatly vrhnje, mlijeko, to bi ti i doktor rek'o! Jupiiiii!!! :D Mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    tofufreak
    Oatly mlijeko od zobi je primjereno bas svakoj dobi, ako zelite zdravi i zadovoljni biti Oatly mlijeko trebate piti. od svih zitarica zob ima najvecu moc zato u kupovinu prije nego padne noc:) I <3 Oatly
  • Default avatar -
    Buncek25
    Da ne bi bila luda krava želim zobeno mlijeko da mogu sa sigurnošću jesti svoj čokolino i griz pošto sam bila na operaciji umnjaka pa jedem na slamku
  • Default avatar -
    SweetiePie
    Vec dugo pokušavam izgubiti koju kilicu,ali se nikad nemogu dovuci do neke trgovine zdrave hrane pa ako bi dobila poklon paket mogla bi se motivirati na mršavljenje. :)
  • Default avatar -
    luckyluke
    zato jer bez zobi ne mogu zamisliti doručak a nađe se i u ostalim obrocima, a u ovoj varijanti je nisam doživjela :))... a već je zamišljam kao fini napitak ili u nekom zanimljivom frapeu :)!
  • Default avatar -
    pakelja
    Ajme,ja uopce nisam kreativna,ali bi tako kusala to ZOBENO MLIJEKOOOO! :)
  • Avatar idic
    idic
    Jednostavno,zato što volim zdravu hranu i volim zob,od pahuljica,mlijeka,vrhnja...mljac i zdravo.
  • Default avatar -
    PETRICA123
    Idealan poklon za naša troja mala usta i mamina naravno. A tatu izostavljamo jer je on već alergičan kada mu spominjemo nešto zdravo ( te soja mlijeko, te voćeeeeee, te povrćeeeeeee - trenutno ubiremo u našem malom ali zdravom vrtu šparoge).
  • Default avatar -
    MARIJA178
    Ja sam jedna bakica koja voli sve što je zdravo, ali deda mi se tome neprestano opire. Ima jednu poštapalicu koju stalno ponavlja : kako je moja punica doživjela 91, a jela kruh i mast. Ja ne vjerujem nimalo u …prikaži još!
  • Default avatar -
    lajtmotiv
    jer cu s njime svakodnevno šejkat Green Magmu. njamiiI! (a moci ce ga i piti decko alergican na soju)
  • Default avatar -
    vesna1967
    Ne mogu napisati da ga obozavam ili da ga pijem tad i tad, uz cega ga je dobro piti ili odlican mi je zbog ovog ili onog - jer ga nikad nisam probala! Ali volim probati sve novo, pa bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Kada primite 32 kemoterapije i 25 zračenja i nemate pojma kako bi podigli imunitet, stalno isprobavete nešto novo, onda pomislite: "Možda bi ovo bilo dobro za ovako iscrpljeni organizam."
  • Default avatar -
    dadoitea
    Imam 70 godina i ova godina mi je posebno teška. Sad još i ovaj proljetni umor. Ponekad imam osjećaj da neću ustati iz kreveta, a onda snagom volje ipak uspijem. Ovo zobeno mlijeko mi izgleda primamljivo. Možda bi me malo "uzdrmalo"?
  • Avatar josiparusek
    josiparusek
    Obozavam zobeno mlijeko,a nesmijem pit kravlje jer sam alergicnana njega!!bilo bi lijepo ustedjet koju kunicu:))
  • Default avatar -
    sasko
    Cura voli isprobavati nove proizvode i voli zdravu hranu. Bit će joj drago da sam mislio na nju i odigrao nagradnu igru! Skupljam bodove za dodatno maženje!
  • Default avatar -
    ninica23
    Volim isprobavati nove stvari, a ujedno i zdrave, pa bi baš bila sretna kada bi dobila na probu ovo Oatly zobeno mlijeko. Čini mi se da je baš ukusno :)
  • Default avatar -
    marci
    za zobi sam luda,to mi je omiljeni doručak i već sam u frižideru napravila mjesta za zobeno mlijeko koje ću dobiti.
  • Default avatar -
    RReni
    Nikad to nisam probala, a krajnje mi je vrijeme da se počnem zdravo hraniti i mislim da bi mi ovaj paketić bio dobar poticaj :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.