Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Lidija01
    Dobar dan ja zivim u Austriju i htela sam da vas upitam kako bih dosla do caja i kapi zbog policistickih jajnika jer sam kotrolisala hormone i doktor mi je rekao da imam taj problem i problem sa nadbubreznom zljezdom.hvala …prikaži još!
    • Default avatar -
      mmedverec
      dr. Ksenija Krajina Pokupec. Adresa: KONJIČKA 3 10000 Zagreb. Telefon: 01 3839 096. Možda postoji opcija slanja poštom, najbolje da nazovete i pitate. LP
  • Default avatar -
    lidija13
    Poštovana, gdje se mogu nabaviti te kapi, odnosno terapija? Unaprijed hvala
  • Default avatar -
    lidija13
    I buduci da nisam iz zagreba, da li je moguca kupnja cajeva online?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga lidija13, sve čajeve i kapi koje je dr. Ksenija navela u svojoj kolumni možeš kupiti u BOTANA FITOCENTRU, Konjička 3, Zagreb, a za sve dodatne informacije nazovi 01 38 39 096. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    katarina23
    .. hm.. imam ja pitanje.. dakle imam 23 godine.. i jaaako bi željela imati bebu.. ali ne ide.. :( nemam redovito i kada imam imam je po par mjeseci dr. mi daje stalno jedne te iste tablete.. a to su …prikaži još!
  • Default avatar -
    maruska15
    pozz...ja imam redovito al imam policisticne jajnike pokusavam bebu imati vec skoro 3g.---al neuspijeva bila san na klomifenu al ni to nije uspijelo..pomozite mi..ocito imam povecan br..muskih hormona jeli to zbog par kg..viska moj ginekolog mi je rekao da to …prikaži još!
  • Default avatar -
    NadaKatusic
    Poštovana, pročitala sam Vaš poučni članak. Već duže vrijeme imam problema sa navedenim u članku a i više. Da li Vam mogu nekako poslati svoje nalaze da mi pomognete da si prirodno olakšam tegobe ili ih izlječim. Lijep pozdrav
  • Default avatar -
    lutkicagirl
    ginekolog mi je dijagnosticirao policistične jajnike, samo ultrazvukom, nikad nisma vadila hormone..to je bilo prije malo više od dvije godine..imala sam sve simptome..neredovite menstruacije, višak kg, dlakavost, ispadanje kose, prištići (po vratu), anemija..i vodila sam borbe sama sa sobom..kontracepcijske pilule …prikaži još!
  • Default avatar -
    nivgot
    Poštovana doktorice, prošlu godinu moja ginekologica predložila mi je da operacijom uklonim polip na vratu maternice zbog učestalih visokih CINova( zadnji PAPA test, prošlu godinu bio je uredan ). Nisam se složila s tom idejom obzirom da smatram da je …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage lutkicagirl, nivgot, maruska15 i NadaKatusic najbolje bi bilo da svoja pitanja pošaljete dr. Krajini Pokupec u rubrici "Pitaj stručnjaka" http://www.zdravakrava.24sata.hr/pitaj-strucnjaka/fitoterapija. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    katarina23
    dakle baš lijepo od vas.. prva sam komentirala i očekivala bilo kakav odg. a vi ništa... krasno od vas.. vrlo ste ljubazni..
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage katarina23, najbolje bi bilo da svoje pitanje pošalješ izravno dr. Krajini Pokupec u rubrici "Pitaj stručnjaka" http://www.zdravakrava.24sata.hr/pitaj-strucnjaka/fitoterapija. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    zabrinuta24
    Pozdrav, već nekoliko godina imam problema s akna pri čemu nisu ni pomagali odlasci dermatologu, nakon toga sam odlučila otići kod ginekologa. Ginekologica me pregledala i prepisala Diane, od kojih mi se ten popravio, nakon 2 godine ukinula mi je …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.