Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jevcha
    Jevcha
    Hmm baš ću probati kupku sa đumbirom :) Primijetila sam da mi se na bedrima počeo stvarati celulit, kad pritisnem kožu onda se vidi, javim za mjesec dana rezultate :)
  • Avatar Bucha
    Bucha
    u aromateci u gajevoj imaš mješavinu ulja - anticelulitni pripravak. imaju i čista ulja.
  • Default avatar -
    lolipop8888
    Ako mi netko može pomoći i dati adresu gdje kupiti eterična ulja za ovaj pripravak, gdje god sam ih vidla su ona za svijeće!
  • Default avatar -
    hearmysilence
    hej lolipop. primavera ti ima čista eterična i bazna ulja. odi na biovega.hr nadam se da sam pomogla.
  • Avatar Divljakusa
    Divljakusa
    hmmm zanimljivo.jel se ovo preporuca za ljude koi imaju atopičnu kožu(koza poput bebine)?u ako ima jel postoji ovdi neko ko to zna činit,jer ja sam onako poprilično smotana?naravno ja bi doticnom pripravak platila.
  • Avatar Divljakusa
    Divljakusa
    jel ko probao one encian cellufree 800?zanima me jel to ima ucinka?
  • Default avatar -
    Anie24
    da li ja mogu koristit ovaj priprodni pripravak za brisanje celulita iako imam prosirene vene i dosta ispucalih kapilara? I koji od ove dvije mogucnosti je bolji za mene? hvala
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.