Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    smokvica
    Oprostite mi na neznanju ali "stapici celera"dali se to vec gotovi kupe ili celer sami narezemo,ako da dali su to stapici od korijena celera ili donji dio stabljike :/
  • Default avatar -
    Bibonz
    Ma to ti nije onaj nas korjenasti celer :-)) mene je isto prije znalo buniti. Misle na onaj listati celer - koji ima samo zeljaste stabljike s listovima - zna se naci u nasim ducanima.
  • Default avatar -
    smokvica
    tnx @bibonz pokusati cu pronaci po diskontima
  • Default avatar -
    marjansljeme
    marjansljeme kod mene se događa slijedeće: par dana izdržim na takvoj, niskokaloričnoj hrani a onda imam osjećaj da mi je organizam izgladnio i traži jaču hranu. Poseban problem su večernji sati kad bez "nešto škroba" ne mogu zaspati(znam da nisam …prikaži još!
  • Avatar petit_keksi
    petit_keksi
    zanimljivo je što nisam ni znala za ovu dijetu a sve sam radila po tome i jela istu hranu :D šteta što nije uspjela.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.