Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Teo79
    Mirnica mene je Regen50 spasio. Ima odlične sastojke od koprive, bundeva, afrička šljiva.. A sve su to biljke koje su odlične za zdravlje prostate..
    • Default avatar -
      lopac893
      Slažem se, svoje učestalo i bolno mokrenje sam uspio riješiti Regen 50 strong kapsulama. Moje sve preporuke, kapsule se mogu pronaći na web shopu (https://regen50.hr/) gdje možete ostvariti uštedu od 10%.
  • Default avatar -
    Mirnica
    Mislim da vrbovica ne bi trebala smetati jer je biljka. Mom suprugu s problemima prostate koje je imao su pomogle Regen50 kapsule koje su na biljnoj bazi. Možete si pogledat na njihovoj stranici.
  • Default avatar -
    Mirnica
    Regen50 strong: mislim da je dovoljna razlika 230,00 mg Sabal Palma ekstrakt ploda, 360,00 mg Ekstrakt korijena koprive, 416,00 mg Ekstrakt kore afričke šljive, 54,08 mg fitosterol, 100,00 mg Prah korijena make, 100,00 mg Ekstrakt smole indijskog tamjanovca, 60,00 mg …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mate78
    Sto se tice regen50 kapsula samo rijeci hvale stvarno, mislim znam da ima svasta na trzistu, svasta se reklamira na tv-u. Prostamol uno se vrti 0-24 po reklamama a koristio sam ga duze od 2 mjeseca i ni priblizno mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    vedad
    Sjajan članak, vrijeme je da se o ovome problemu počne pričati glasnije. Kao što je spomenuto u komentarima i ja sam probao navedeni Regen50 i mogu samo reći riječi pohvale što se tog lijeka tiče, a skoro sam pročitao dobar …prikaži još!
  • Default avatar -
    bico
    Poštovana a što mislite o vrbovici? Niste ju spomenuli. Mene zanima može li vrbovica izazvati neke probleme kod ljudi koji uzimaju redovito lijekove, kao na primjer ormidol, aspirin protekt, atoris, preductal? Naime te lijekove uzima moj suprug radi ugradnje stentova …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.