Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Indeera
    na koji način se određuje intolerancija?
  • Default avatar -
    pepica83
    U Splitu u poliklinici Analiza se moze testirati na intoleranciju, mislim da test kosta oko 2500kn.
  • Default avatar -
    zumbica
    gdje u zagrebu ili u hrvatskoj ispituju intoleranciju na hranu?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Test intolerancije na hranu radi se drugacije za svaku pojedinu tvar koja izaziva intoleranciju. Npr., test intolerancije na laktozu ili fruktozu radi se putem izdisajnog testa, dok se za intoleranciju na histamin radi jedan krvni test. Vise mozete saznati u …prikaži još!
  • Default avatar -
    hdk69
    U klinici Holitimed u Beogradu rade test intolerancije na hranu,na oko stotinjak namirnica,popuni se upitnik koji imate na njihovim stranicama,a krv tj razmaz između dva stakalca se može poslati i poštom,uglavnom košta 30 eura.Rezultati stignu mailom za mjesec dana.
  • Avatar Ylodi
    Ylodi
    Pronađeno na webu: http://www.epruveta.hr/medicinska-oprema/proizvodi/Intolerancija/ Imaju modularni sistem testiranja s cijenama od 385 kn (22 namirnice) do 4210 kn (271 namirnica).
  • Default avatar -
    nuni
    ja sam u travnju napravila test intolerancije na hranu u splitu u poliklinici analiza...oni jedini to rade u hrvatskoj (u smislu da se krv moze dati i u nekim poliklinikama u zagrebu , a oni onda salju u laboratorij u …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.