Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mimica91
    Draga una01 ne znam da li imaš dečka/muža, ali pretpostavljam da imaš. Dati ću ti savjet da sve što razgovaraš sa tim virtualnim prijateljem da možeš i sa svojim partnerom. Nažalost ja sam bila žrtva jer se moj bivši dopisivao …prikaži još!
  • Default avatar -
    mimica91
    Draga una01 ne znam da li imaš dečka/muža, ali pretpostavljam da imaš. Dati ću ti savjet da sve što razgovaraš sa tim virtualnim prijateljem da možeš i sa svojim partnerom. Nažalost ja sam bila žrtva jer se moj bivši dopisivao …prikaži još!
  • Default avatar -
    una01
    Imam virtualnog prijatelja.Slažemo se da nikoga nismo povrijedili,jer dijelimo iste ili slične brige.Izmijenjena poneka fotka ne može biti prevara,ili kako ja znam kazati,da ga nemam morala bi ga izmisliti.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.