Povratak na članak

Jednostavan trik uz koji ćeš provjeriti razinu vlage u svom domu plus nagradni natječaj

Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Mojoj obitelji je dobro poznatio kako vlaga šteti zdravlju. Nažalost, zimi smo prisiljeni sušiti rublje na radijatorima. Zbog toga se u sav tekstilni namještaj uvuče onaj grozni miris vlage, iza ormara i kauča zidovi pocrne od plijesni. Tada počinje i …prikaži još!
  • Default avatar -
    castanya981
    Dnevni boravak u našoj kući nije dobro izoliran i zimi se redovito zbog vlage nakuplja plijesan na zidovima. Čistimo i čistimo i čistimo i nema trika koji nismo isprobali, ali plijesan se stalno vraća. Znamo da je vrijeme za čišćenje …prikaži još!
  • Default avatar -
    jaspasitelj
    Na žalost s dolaskom hladnog vremena, krece i nakupljanje vlage po čoškovima u slabije izoliranim prostorijama.
  • Default avatar -
    Slavica7
    Vlaga, plijesan i gljivice kojih se nismo mogli rijesiti u kupaonici derutnog stana, uzrok su astme moje kćeri ... ukratko vlaga u stambenom prostoru je veliko zlo.
  • Default avatar -
    Suzana_91
    Mislim da je vlaga najčešće posljedica plijesni koja je kao pošast! Nema gdje se ne uvuče, od zidova, fugi, u kupaoni na kadi, pa i na madracima ako se redovito ne čiste, a posljedice sam osjetila i sama. Jedno vrijeme …prikaži još!
  • Default avatar -
    Melita54
    Vlaga je nažalost velik problem i odlično sto postoje uređaji koji je saniraju. Naime moja djeca su na svojoj kozi osjetila štetne utjecaje vlage posto su od rođena bila izložena istoj. Od velike količine vlage nastao je plijesan. Simptomi vlage …prikaži još!
  • Default avatar -
    Djevicaibik
    Vlaga u prostorijama može narušiti naše zdravlje jako, to bi trebao znati svako, vlažan zrak težak je za disanje,a kod alergičara vlaga može jako otežati stanje, izloženost vlazi i plijesni izaziva niz simptoma, zato svako treba voditi računa o količini …prikaži još!
  • Default avatar -
    Stella76
    Onog trenutka kada udješ u podstanarski stan, sretan i zadovoljan što imaš svoj maleni kutak, nisi ni svjestan na kakve probleme možeš naići. Plijesan svaku zimu, koji osim što ga jako ružno za vidjeti nije naravno zdrav ni za nas …prikaži još!
  • Default avatar -
    beksla
    Mogu se pojaviti kašalj, teško disanje, kao i alergijske reakcije. Plijesan može pogoršati simptome astme. Osobe sa oslabljenim imunološkim sustavom imaju povećan rizik od razvoja infekcija .Izloženost plijesni može izazvati niz simptoma. Osjetljivi ljudi koji su dotakli ili udahnuli plijesan …prikaži još!
    • Default avatar -
      mmedverec
      Možete li molim Vas provjeriti Vaš Email ili nam ovdje napisati novi, jer nam javlja da vam je e-mail koji ste ostavili pun, a želimo vas obavijestiti o nagradi.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.