Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    petrinjka33
    Draga Petra, znam kako ti je... I ja imam sličan problem gotovo cijeli život. Iz vlastitog iskustva mogu ti reći da pomaže gledanje Raymonda, meditacija neposredno prije obiteljskog ručka, a ako ništa drugo ne upali uvijek možeš nabaviti pudlicu! Pudlica …prikaži još!
  • Avatar anksiozna
    anksiozna
    Postala sam anksiozna prvi puta kada mi je mama završila u bolnici. Kada se vratila nedugo zatim sam počela dobivatii kontinuirane panične napadaje od straha da će umrijeti. Nažalost, moj strah se i obistinio prije mjesec dana. Kako je moja …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    drage moje ja sam u braku 12god i jos uvijek imam taj nekakav strah od njegovih ali nije toliko vise neugodan to je stvarno normalno jer zelimo ostaviti dobar dojam a cini nam se da smo pod povecalom i tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    petra001
    Hvala cure dosta ste mi pomogle...:) Uopce mi se ne ide kod njih,jer imam osjecaj da me ne vole,jer nisam kod njih bila pola godine,tak da me decko ni sad ne moze kod njh natjerati,ne znam zasto mi je to …prikaži još!
  • Default avatar -
    petra001
    Imam neki strah od deckove obitelji,nikako ih ne volim vidjeti,niti ista imati s njima.Kada smo isli kod njih sva budem nervozna,ostanem bez teksta ne znam o cemu pricati s njima.Nikako mi ne pasu od prvoga dana i nemam kontakt s …prikaži još!
  • Avatar Dominik123hryg
    Dominik123hryg
    Pozdrav. Evo ovako ja imam 20 godina i imam isti problem sa strahom, al još točno neznam kojim strahom :D kad padnem u taj strah počne mi se vrtit i i imam visok tlak, i počnem se sav trest i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.