Povratak na članak

Kontracepcijske pilule: za ili protiv?

Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Manchika
    Manchika
    protiv
  • Default avatar -
    smokvica
    Ja sam poslije drugog carskog koji je bio poprilično kritičan kasnije bolan i strašno loše iskustvo,počela piti Yasmin onda su te tablete tek počele a ja luda izabrala ih samo zato što kao nuspojavu nisu imale navedeno da se debljaš,luđakinja.Sve …prikaži još!
  • Avatar Lafemme23
    Lafemme23
    Hm...pilule...zeznuta tema, pila sam ih nekoliko godina i prestajala i evo sada ih ne pijem 3 mjeseca, bilo mi je ok dok sam ih pila i sve mi je ginekoliški ok i sada...ali ja sam imala više neke ajmo reči …prikaži još!
  • Default avatar -
    japodska
    Čitajući ovaj članak više me zabrinula informacija da 35 posto žene ne koristi nikakvu kontraceptivnu metodu!!!!!! Inače koristila sam kontracepciju 10 godina. Moja iskustva pokazuju da je najbitnije napraviti sve pretrage, krvne i sve ostale koje ginekolog preporuči, pa onda …prikaži još!
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    protiv!
  • Default avatar -
    Ayame79
    Hm , stalno čitam o kontracepcijskim pilulama, probala sam ih davno , počela sam se debljati, ali tada još nisam shvatila sve nuspojave. Sada koristim Evra flaster, nitko ne govori o tome.. Pilule kada se uzimaju, uzimaš određenu dozu hormona, …prikaži još!
  • Default avatar -
    LjiljanaB
    Protiv!
  • Default avatar -
    d_davorka
    Evra flaster ili tablete je farmakološki ustvari ista stvar i flaster mora otpustititi također određenu količinu hormona kroz dan, i oni isto tako ulaze u krvotok kao i sastojci tableta kada se popiju. Koncentracija hormona u krvi održava se malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    dinak
    Slažem se da je veći problem postotak žena , a posebno djevojaka koje ne koriste nikakvu zaštitu!. Tu sad lamentirati o tome da li za ili protiv su gluposti. Svaki lijek, pa tako i kontracepcijske pilule imaju i za i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Mene samo zanima hoće li itko napraviti istraživanje kakve su nuspojave kontracepcijskih tableta na duge staže, jer činjenica je da nitko ne prati šta se događa kada se tablete uzimaju dugi niz godina. Iste se prije stavljanja u promet testiraju …prikaži još!
  • Default avatar -
    slatinica
    Ne razumijem zašto se ljudi poigravaju time...:( Posljedica? --> Ako koristite kontracepcijske pilule veća je vjerojatnost da ćete dobiti rak dojki. Provjereno kod liječnika. Ne bih preporučila. Lijepi pozdrav!
  • Default avatar -
    d_davorka
    Ja moram reći da sam ih pila godinama i nikad nisam imala nikakvih problema ni tegoba, tako da mislim da je to individualno i da je najvažnija redovna kontrola i poslušati liječnika ako postoje neke kontraindikacije i ne forsirati uzimanje. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.