Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga skorpia, kao što piše u članku, limun dijeta ne osigurava preporučene dnevne količine mikronutrijenata ni makronutrijenata pa ako se provodi više od nekoliko dana može rezultirati ozbiljnim deficitima vitamina i minerala. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    marjansljeme
    ovo je očito teško (možda i nemoguće izdržati). Nije li na ovaj način uneseno previše kiseline koja mijenja prirodni ph?
  • Default avatar -
    magdas
    ova dijeta je super. Cisti organizam, a po jeziku se vidi koliko se toksina izbacuje..Iako zvuci kao nemoguće za izdržati, stvarno nije, ja sam puno manje gladna nego na nekim drugim dijetama. Samo treba imati volje i sve se može =)
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Ja jedem limun kao vocku i ne vidim bas da se "topim".. po ovom textu trebala bih se sasukati!
  • Default avatar -
    Dagmar75
    koliko dana se može koristit ovaj napitak???
  • Default avatar -
    marjansljeme
    Mislim da ovo izgladnjivanje nikome ne treba, a kako sam ranije pisala ovoliki unos limunske kiseline definitivno nije zdrav jer mijenja prirodni ph organizma.
  • Default avatar -
    Kravica122
    mene isto to zanima koliko se može izgubit kilograma i molim vas recite mi koja je najbolja dijeta jer moram izgubit preko 10 kg.ali bit ću zadovoljna i sa 10 :) imam 80kg i visoka sam 171 :(((
  • Default avatar -
    skorpia
    Koliko se najviše dana može biti na ovoj dijeti ??
  • Default avatar -
    Dexion
    Meni je ovo tesko!
  • Default avatar -
    lolita_ri
    Ovdje nije poanta gubitak kilograma jer masno se tkivo NEĆE istopiti. Provodim ovaj način dotoksikacije često i osjećaj je odličan. Bitno je krenuti u to iz pravih razloga - ako je cilj gubitak kilograma, glad će biti neizdrživa i predstavljat …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.