Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dino1
    molio bih vas istu stvar, ako mi možete poslati telefonski broj mr. Zankija na mail da se konačno jednom zauvijek riješim ovog zla.Unaprijed hvala.
  • Default avatar -
    mihovilmeic
    daj mi molimte adressu broj itd. za tog zanki-ja
  • Default avatar -
    Deleted user
    Također, molim vas broj mr Zankija. Zahvaljujem.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Nažalost nemamo više kontakt od dr. Zankija. Nadam se da ćete uspjeti pronaći kontakt na neki drugi način. Želim svima puno volje i ustrajnosti kod prestanka pušenja!
  • Default avatar -
    avukel
    Pušio sam 60 cigareta dnevno i odlučio prestati. Jedina je metoda imati cigarete na raspolaganju i ne zapaliti. Kad vas "prijatelj" ponudi cigaretom kažite da ne pušite. Ako inzistira uzmite cigaretu, protrljajte među prstima, strgajte ju i bacite u kantu …prikaži još!
  • Default avatar -
    lasicap
    Prestala sam pušiti prije 8 mjeseci i osjećam se sve sigurnije i sretnije. Meni je najviše pomogla knjiga Lako je prestati pušiti -Carr Allen je autor. Knjiga točno opisuje svaki korak i pomaže da ne zaglibite negdje po putu-čega sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bucka1980
    Prestala sam da pušim 30.04.2011. godine, što znači 13 mjeseci. Koristila sam tablete Zyban (nadam se da ovo nije reklama) i pored njih imala sam jaku volju da više ne trošim pare na cigare, odnosno da ne dajem pare da …prikaži još!
  • Default avatar -
    nivesnina
    pušila sam 14 godina 30-40 cigareta dnevno.prestala sam prije 3 mjeseca.uvijek sam se bojala prestati jer sam se plašila pomisli da više nikada neću zapaliti,kao da ću nešto izgubiti.danas iako deblja 10-ak kg,ne želim ponovno početi,iz razloga što mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    tona844
    Dragi moji, ostavite se svega toga.... probajte zapalit cigaretu i vježbati nakon toga... kad vas sasjeće bol u prsima više vam neće pasti na pamet... samo neka trening bude dovoljno naporan :)
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Ne trebaju vam nikakve metode, samo JAKA VOLJA
  • Default avatar -
    rvatina
    pušim a debljam se:((
  • Default avatar -
    matea_starr
    Samo prestanite! Ja sam se ustala jedno jutro i odlucila da taj dan necu zapalit i gotovo!
  • Default avatar -
    majicas
    http://www.uho.hr/media/carr_allen_-_lako_je_prestati_pusiti.pdf
  • Default avatar -
    ifka5
    molim Vas, ukoliko imate kontakt od dr. Zanki-ja, da mi ga pošaljete na mail hvala
  • Avatar smaksim7
    smaksim7
    preporučila sam dosta ljudi oko sebe da pročitaju knjigu ad Allena Carra - Lako je prestati pušiti, sve do jedna osoba koja ju je pročitala je i prestala, a svi su bili dugogodišnji pušači, ja je osobno nisam čitala nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    modesti22
    Pusim dnevno kutiju i pol do dvije, pusac sam vec 27 godina, pokusala sam s flasterima, jedva izdrzala 3 tjedna, ludila, zivcanila, stalno nesto jela, zvakala, udebljala se i nije islo. Zatim sam pokusala sa el.cigaretom, nabavila 4 vrste, mjenjala …prikaži još!
  • Default avatar -
    GreenSmoke
    Poštovani, ovim putem vas želimo obavijestiti da od danas i u Hrvatskoj možete kupiti najbolju e-cigaretu na tržištu, Sve što je potrebno učiniti, jest posjetiti našu internet trgovinu (www.greensmoke.hr), razgledati našu ponudu i ispuniti narudžbu. Čestit Božić i Sretnu Novu …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.