Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lora_ri
    baš sam se neki dan "prežderala" naranči i jabuka i palo mi je isto pitanje na um..he he.. voće rulz ;) <3
  • Default avatar -
    grabar
    sve može udebljati čega jedemo previše, uvijek je dobro pitati se zašto se 'prežderavam', prenajedanje je oblik ponašanja koji koristimo kada želimo zatrpati neko unutarnje nezadovoljstvo, svaka dijeta je samo prečica koja kod 80% ljudi ne 'upali' trajno je se …prikaži još!
  • Avatar nektarina
    nektarina
    super,ali opet treba u svemu biti umjeren!!! odoh pojest sada kilu mandarina :P
  • Default avatar -
    replay
    Super!!!! Baš dobro, znači puno voća ne šteti ničemu.......A dobro je to šta nakon obilnog obroka voća i povrća ne trebamo osjećati grižnju savjesti :). Odlično! Hvala vam na ovom članku!
  • Default avatar -
    anita2102
    pa mogla bi reci da sam totalni ovisnik o vocu, svaki dan pojedem neko voce, ili neku kombinaciju. nekada stvarno nisam umjerena, i neznam pojesti 1 vocu vec se natrpam kod ne puknem...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.