Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MisterZdraviKonj
    Kruh te mazo, na akutni gastritis vi predlažete malo čaja i široku odjeću??? Izbacite ocat i svu kiselu hranu i ujutro, na prazan želudac, pijte pola litre tople vode sa žličicom sode bikarbone. I onda se primite yoga asana i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravisinusi
    Upala sluznice usne šupljine – afte, upala sluznice sinusa - sinusitis, upala sluznice grla – gnojna angina, upala sluznice bronhija - bronhitis, upala sluznice želuca – gastritis, upala sluznice crijeva - Crohnova bolest i ulcerozni kolitis, upala sluznice mokraćnog mjehura …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dexion
    Svako ko jede i legne sklon je zgaravici
  • Avatar celarent
    celarent
    Svakako korisni savjeti!! Zanimljivi su mi simptomi na koži koje ste spomenuli u članku. Naime, sklona sam žgaravici, a ponekad mi se poslije jela po vratu pojave sitni crveni plikovi koji poprilično svrbe. Ima li to veze s gastritisom ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    zora71
    Sve sto ste napisali,sve te to meni dogodilo u par mjeseci,imam kronicni gastritis,dva puta sam radila gastroskopiju,i dobila lijekove i to je to,imam inace jaku kiselinu,i nisam znala da bijele naslage na jeziku,je posljedica toga,ove godine su me pocele mucit …prikaži još!
  • Default avatar -
    athletic
    Takodjer imam kronicni gastritis koji me je mucio godinama prije no sto sam ga otkrila gatroskopijom. Sada sam vecnekoliko jeseci na posebnoj ishrani. Bez vina, kave, rajcica bez psenice. Vrlo malo mlijeka. Jeduci manje obroke s tazmakom 3-4 sata izmedju …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pandora2312
    Ja dobivam fleke na koži dva puta godišnje i to sa prvim danima zimskog razdoblja, također na kapcima, koje traju po pola sata. Isto imam česte probleme sa sinusima i sa određenom hranom, naravno i alkoholom. Da li takve fleke imaju ikakve veze?
  • Default avatar -
    Dexion
    fleke se mogu dobiti od nedostatka vittamina
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.