Komentari 145

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar romana9
    romana9
    Izvuci me kravice uljepšaj mi ljeto , a ja ću se mazati i to će mi biti sveto :)
  • Default avatar -
    ivana0612
    jesam tužna i pomalo ljuta ali čestitke dobitnicama svejedno!! :))
  • Default avatar -
    Shema
    Do nedavno sam bila bez brige što se tiče celulita, al nakon dvije trudnoće i mirovanja zbog istih više se nemogu time pohvaliti. "Celulit je ušao u moj život na velika vrata i nikako da izađe."
  • Avatar kravakravakrava
    kravakravakrava
    Zika 1 treba dobiti,pa pjesmu napiše!!
  • Default avatar -
    vjevevica
    sa svojih 35 godina sam prvi puta probala vježbati u grupi i zaljubila se u step klupicu,čučnjeve,iskorake,girje,bučice,trx i bosu loptu :)) naravno,u ovih godinu dana koliko sam rekreativac,noge su mi se zategnule,celulita imam puno manje,taman bi mi dobro došla kremica …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Kao i svaka žena godinama se borim sa celulitom..nakon isprobanih raznih krema ,domaćih pripravka ,anticelulitnih čarapa najbolji rezultat je usljedio nakon što sam uz mazanje kremama svakodnevno pješačila.Nema čarobog štapića ,namažem se i celulit će nestati samo tako...treba se i …prikaži još!
  • Avatar gogz
    gogz
    Oduvijek imam problema sa celulitom, a još uvijek nisam našla neki jednostavan, a učinkovit način njegovog rješavanja. Već duže vrijeme sam na "kuri": puno vode, puno sporta i što manje sjedenja. Ovo zadnje nije baš jednostavno s obzirom na moj …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Kod mene je situacija ozbiljna jer imam problem sa hipoaktivnom štitnjačom zbog koje sam navukla nekoliko kg a jako zadržavam vodu.Iako jako pazim na ishranu,zbog teškog oblika artroze obaju koljena onemogućeno mi je bilo kakvo vježbanje pa mi čak i …prikaži još!
  • Avatar Lafemme23
    Lafemme23
    Prvo...pozdrav kravici i svim čitateljicama, željela bih ukratko opisati svoju stoljetnu borbu protiv njegove visosti Celulita. Iz moje perspektive on je vrhovni Imperator, Gaj Julije Celulitus, a ja kao jadni mali provincijalac svim silama pokušavam zaustaviti njegovo širenje; kreme,maske, folije, …prikaži još!
  • Default avatar -
    reny001
    Celulit je neprijatelj svakoj ženi, bila ona mlađa ili starija. Borba s njim je mukotrpna i do kraja ga se ne može maknuti, no to nam ne daje za pravo da odustajemo od borbe :). JAČI OPSTAJE, A U OVOM …prikaži još!
  • Default avatar -
    petra_iena
    Pozdrav kravicama i svima koje se bore protiv celulita! Prije poroda imala sam celulita, ali ovo na što sam naišla sada, skoro pa 17 mj nakon poroda, to je strašno... Kile još nekako i odlaze dole, ali narančina kora ne …prikaži još!
  • Avatar pikapolonica
    pikapolonica
    Draga Zdrava Kravo, najprije da zahvalim što nam svima omogućuješ da osvojimo ovu, ali i ostale nagrade. Čitajući te komentare vidim da nisam jedina koja muku muči s celulitom. Imam 20 godina i 60kilograma na visinu od 173cm. Celulit ne …prikaži još!
  • Avatar tatjana92
    tatjana92
    Dobar dan! Živim više manje sjedilačkim načinom života, zbog toga sam si djelomično i sama kriva, no budući da sam studentica i nemam vremena za pripremanje zdrave hrane, više manje usput stanem u pekari i pojedem nešto što nije zdravo. …prikaži još!
  • Default avatar -
    gabrijela_i
    Pozdrav ekipa, trenutno se protiv celulita pokušavam boriti trčanjem, trčanjem i trčanjem..... :) Pijem dosta vode, ali opet sa druge strane često pokleknem na slatkišima, kruhu i sladoledu :(.... Imam 37 godina i mogu reći da sam poprilično zadovoljnja, osim …prikaži još!
  • Default avatar -
    bojanarozankovic
    joj kravice moja..imam problema s celulitom od petog razreda...bila sam na dijeti i izgubila 14 kg ali celulit je jos na guzi,nogama...i to me strasno smeta...rado bi isprobala taj paket :)
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Nije neka borba već smo se upoznali pa smo si sad dobri,ja bi da on ode(lijepo kaj su bar to izmislili da je u muškom rodu) a on neće,onda se ja mažem a on mi se smije.....mislim da mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Draga Zdravakrava, ponekad mi se čini da nemam ja iskustva s celulitom nego celululit samnom jer je uvijek koju grbicu ispred mene. Ipak, u zadnje mi se čini da ga dostižem, jer se zamisli čuda lijena moja guza odlučial uhvatiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivana0612
    Zdravo Kravo! Ajmo skupa otkriti kako se tog celulita riješiti!? :) Vidim ja svi tu neku muku muče i svašta isprobavaju kod kuće.. ipak s kauča se pomaknuti mora da bi se maknula ta narančina kora... Čempres, ružmarin i mandarine …prikaži još!
  • Avatar astarcevic
    astarcevic
    moja borba s celulitom je pout Don Quijoteove borbe s vjetrenjacama... Tko zna da li bi ovaj paket mogao znaciti kraj moje "price o celulitu"... I TAKO SVI ZIVJESE SRETNO I BEZCELULITNO DO KRAJA ZIVOTA... :)))
  • Default avatar -
    zika1
    Svakim danom ljeto sve je bliže Razodijevanje nam jako brzo stiže. Važem se i mjerim svaki dan Kada vaga gram pokaže manje uvjeravam se da nije san. Prvo moram ustvrditi stupanj svojeg celulita Da znam dal oko njega imam jedan,dva …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.