Komentari 18

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dejjja
    Pozdrav, mene zanima mora li taj "par" biti baš par u pravom smislu te riječi? Mom suprugu ne treba ni dijeta ni mršavljenje, ali bih ja prijavila sebe i bratića kao par. Je li to moguće?
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Tek sam sada na komentarima vidjela da se ova sezona ponovo odnosi samo na Zagreb :-(((( A taman sam mislila kako je lijepo što ste prošle sezone proširili vidike na cijelu Hrvatsku. Nije ni lijepo niti pohvalno da nazadujete. Nažalost, …prikaži još!
  • Avatar sannela
    sannela
    U potpunosti se slažem da bi se trebalo organizirat za cijelu Hrvatsku jer na Vašem portalu nije registriran samo Zagreb. Ako ste prošlu sezonu uspjeli organizirat za cijelu Hrvatsku, ne vidim razlog zašto se ne bi opet. Jednom kad se …prikaži još!
  • Avatar ravlicka
    ravlicka
    A mi koji nismo u RH, a isto bi rado smrsavili,sta da radimo?
  • Default avatar -
    snjeska83
    ja prijavila sebe i svog muza, koliko smo puno kg dobili otkad smo zajedno to nam fakat treba, sramota reci da on prek 30 a ja prek 20,a tek 5 god u braku,a da ne velim da sam rodila prije mj i pol ahahaha
  • Default avatar -
    marsi
    Nisam se prijavila jer sam stara :-((( , a njima je mlađe slađe. Nadam se da će Meštar biti uspješniji od kolegice mu Karmele.
  • Default avatar -
    kikota
    dobro a kad na kraju kreće sezona mršavimo zajedno???? piše da je kreće 16.travnja znači to je danas, al malo mi je čudno da se još ništa ne zna?? ako netko zna nešto više .... hvala unaprijed!!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Nove kandidate smo izabrali, a uskoro ćemo ih i predstaviti! Još malo strpljenja :)
  • Avatar mariaphoto
    mariaphoto
    Kako se prijaviti? Vidjela sam sada članak o Petri koja je izgubila više od 20 kg i ostala sam puf :) jako lijepo. Moje pitanje je kako se prijaviti i što je sve potrebno?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Kandidati za novu sezonu su već izabrani i možeš pročitati više o njima na http://www.zdravakrava.24sata.hr/rubrika/2/dijeta-vitalnost/mrsavimo-zajedno-5/ Kad ponovno budemo organizirali ovakvu akciju, najavit ćemo na portalu pa ćeš se i ti moći prijaviti :)
  • Default avatar -
    smokvica
    super jedva cekam rezultate :)))
  • Default avatar -
    dr_izabela
    isključivo za zagrepčane??
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    S obzirom da će se treninzi održavati u fitness centru u Zagrebu više puta tjedno, kandidati bi trebali biti iz Zagreba ili okolice odnosno da su u mogućnosti redovito dolaziti na treninge i ostale dogovore.
  • Default avatar -
    vjevevica
    totalni fail.to ste onda trebali objaviti u zabrebačkoj panorami il tak nešt :/
  • Default avatar -
    smokvica
    :( ah nista onda sretno zagrebcanima :) nadamo se da ce se i fitnes centri drugih gradova ukljuciti u ovakve projekte pa cemo i mi dalmosi i istrijani doci na svoje :)))
  • Default avatar -
    mirabel
    ja sam tek sad vidjela da je to samo za ekipu u okolici Zagreba, a već sam se prijavila. Mislim da to nije u redu i da ne smijete raditi takvu diskriminaciju, u svim gradovima lijepe naše sigurna sam postoje …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga mirabel, nikako nam nije cilj diskriminirati naše čitatelje, čije mišljenje i interakciju poštujemo i cijenimo. U svaku sezonu projekta "Mršavimo zajedno" nastojimo uvesti neki novi element. Prošle sezone pružili smo priliku čitateljima iz cijele Hrvatske, što je bilo iznimno …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga dejjja, kao što piše u članku, tražimo par - cura/dečko, zaručnica/zaručnik ili supruga/suprug.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.