Komentari 16

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ira1806
    ira1806
    pozz, dali mi tko može reći gdje ima za kupiti (Rijeka) kapsule zelenog čaja i koja im je cijena? ja sam godinama pila zeleni čaj al u zadnje vrijeme ako ga popijem više od šalice ne mogu spavati, bez obzira …prikaži još!
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    kod mene je šalica kave za vitkost,popijem ju ujutro,kasnije ručam sve što ima,znači ne biram što ću jesti nego normalno ručam,onda popodne opet kava :) sa šećerom jer nemogu bez njega, a za večeru jabuka i banana i tu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    hy ...otkrila sam jedan super caj od firme HERBARIUM bas fino mirise i od srca ga preporucam ima ga u plodinama a i cijena je prihvatljiva ,pakiranje zasebno ma super je :)))
  • Default avatar -
    vanili
    Nemogu si zamisliti jutro bez zelenog caja :D
  • Default avatar -
    slatinica
    zeleni čaj...tako zdrav ali tako mi je odvratnog okusa...uhhh jedva ga gutammm... bez šećera ga pijem pa...možda zato...vama je fin? :)
  • Default avatar -
    dee1502
    ja ću ić kupit prvi zeleni čaj koji mi dođe pod ruku.negdje sam pročitala da su kinezi mršavi jer furaju te zelene čajeve u bočicama i piju kao vodu.ja sam dobila oko desetak kila,prestala sam pušiti,i eto mi.sad se borim …prikaži još!
  • Default avatar -
    malena1987
    Čaj iz filter vrećice nema veze s pravim čajem. Kupujem Biofarmov zeleni čaj u listićima. Ne šećerim ga, stavim eventualno kap Stevije tu i tamo. I super mi je. :)
  • Default avatar -
    dauna
    ja sam kupila zeleni caj u DM-u sa dodatkom đumbira i limuna i bas mi je odlican :)
  • Default avatar -
    smokvica
    koliko je dostojna zamjena domaceg i gotovog u boci zelenog caja? zaboravim ponijeti na posao kuhani domaci caj pa sam par puta kupila u boci tj. tetrapaku pa sto mislite o tome cure,jeste li probale koji.....???
  • Default avatar -
    martillum
    Istina, samo nemojte koristiti filter zelene cajeve. Probajte rinfuzo, jer vrijedi, zdravije je i ima puno vise efekta. Okus je drugaciji i caj bolje daje svoj sastav u caju. U fiter vrecice se stavlja DUST sto je treca klasa caja, …prikaži još!
  • Default avatar -
    toncica21
    za sve one koji ne znaju čiji zeleni čaj je najbolji,evo savjeta-ja sam isprobala bar 7 proizvođača,svaki put sam kupila neki drugi,pa mogu reći definitivno meßmer(ima ga za kupit u Mulleru) i milford(ima ga gotovo svugdje za kupiti).Najbolji je čisti …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    @toncica:odgovorila si na pianje koje sam upravo htjela postaviti...probala sam neke cajeve ali nisam naisla na onaj koji mi odgovara a sad sam siurnija koji cu si spremiti...
  • Default avatar -
    Meda
    Moje iskustvo sa zelenim čajem: prvo mi je bio odvratan i miris i okus pa sam isporbavala različine vrste od različitih proizvođača, sve je to bilo "variajcija na temu". Konačno sam dobila prave informacije i otkrila razlog - zeleni čaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    shalala
    Najbolji čajevi su iz kuće čaja. Nešto su skuplji ali su fantastični! Od okusa do mirisa. Od zelenog čaja u vrećicama me boli trbuh. A i čitala sam negdje da takav čaj nije pravi zeleni čaj.
  • Default avatar -
    ivaivana
    Super članak. I ja imam jako dobro iskustvo sa zelenim čajem. Nakon trudnoće sam otkrila čajoteku "Svijet čaja" u City centru i njihovi zeleni čajevi u rinfuzi su mi super. Uvijek pijem čaj bez ikakvih dodataka. Preporučili su mi i …prikaži još!
  • Avatar nikolinaistra
    nikolinaistra
    zeleni caj je super smanjuje glad a i cisti organisam svakodnevno ga popijem barem 1l iako mi nije nekog okusa!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.