Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    labica
    sretan ročkas! :)
  • Default avatar -
    Marbil
    Oooo pa sretan rođendan!!! :D Nadam se da ćeš nam i dalje biti tako dobra i korisna :)
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    SRETAN ROĐENDAN UZ ŽELJU ZA DUGIM DRUŽENJEM! UZ 1. ROČKAS PALI MI NA UM SMOGOVCI I LEGENDARNO -ONI SU MALI ALI TAKO VELIKI-!JOŠ JEDNOM SRETNO VAM BILO!!!
  • Default avatar -
    jaca40
    Sretan rođendan! Budući je to dan rođenja i mog sina nadam se da ćete i vi proslaviti rođendan u veselom društvu kao i on.
  • Default avatar -
    smoki
    sreeeeeetan rođendaaaaan.....)))
  • Avatar Inexia
    Inexia
    Dragi moji, sretan vam svima rođendan, i želim da ih bude još puno puno..Svi ste divni. Radite i dalje marljivo kao i sada, i budite uvijek ovako inovativni i super. Ja vam dugujem vječnu zahvalu što ste izmjenili moj život …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Hvala najljepša svima na čestitkama :) trudit ćemo se biti još bolji do sljedećeg rođendana! Veliki pozdrav od slavljenički raspoložene redakcije Zdrave Krave!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.