Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kickboxerica
    Želim tretman bioenergijom jer imam tako slab imunitet,ljeto,a ja bolesna,i stalnoo tako:((evo sad se davim od alergijskog kašlja:(((vjerujem u takve tretmane zaista i mislim da bi mi pomoglo.
  • Default avatar -
    zvjezdica17
    imam 27 godina i kroničnu migrenu od 12-te godine, u 30 dana mene boli glava min. 15 dana. bila sam kod različitih liječnika i probala različite terapije ali nažalost ništa mi nije pomoglo. svakodnevno pijem šaku lijekova ali nadam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Nakon prometne nesreće imam problema s vratnom kralježnicom, i stalne bolove koji su popraćeni i ukočenjem ruke. Nažalost terapije fiziklalne mi nisu pomogle, čula sam da bioenergija u tome pomaže pa bi voljela isprobati, ukoliko mislite da mi Vi možete …prikaži još!
  • Default avatar -
    vjekav
    Vjerujem da bih tretmanom bioenergijom riješila se nesigurnosti, strahova, nesanice a osobe koje su prošle ovaj tretman sada su sretne i žive dalje kao i prije ovih smetnji. Voljela bih dobiti ovaj tretman za nagradu :-)))
  • Default avatar -
    ivanashaly
    želim tretman bioenergijom zbog iscrpljenosti
  • Default avatar -
    ahirsl
    Prije dvije godine su počele moje tegobe sa želucem i probavom. Imala sam i Helycobacter dva puta u tom razdoblju, a dijagnosticiran mi je i refluks. Simptomi ne prestaju unatoč terapiji tabletama. Jako sam omršavila i oslabila, nemam energije, vrti …prikaži još!
  • Default avatar -
    MissW
    Možeee ja bi! nadam se da ću dobiti.
  • Default avatar -
    imisetic
    Dosta sam skeptična oko takvih oblika liječenja pa se nadam da bi me pozitivni učinci takvog tretmana mogli razuvjeriti. Inače, već dugo imam PCOS i hormonalne poremećaje te je to područje koje bih tretirala i pokušala popraviti.
  • Default avatar -
    jvaljak1
    Ja nisam skeptičan na bio energiju jer imam jako drobro iskustvo sa njom i zato tražim pomoć. Moj problem je što volim jesti i nakljucao sam sa državnim zubima 110 kila na svojih 176 cm.moj problem je i taj što …prikaži još!
  • Avatar dukati
    dukati
    Poštovani, molio bih Vas za odgovor, koliko je bioenergija učinkovita kod anskioznosti, depresije i straha. Koliko je termina potrebno i koliko vremena treba da bi se osjetilo barem minimalno poboljšanje. Imam 39 godina, ustajem ujutro umoran, počnem funkcionirati tek oko …prikaži još!
  • Default avatar -
    bilMarijana
    Osobno imam odlična iskustva sa bioenergijom, 6 godina sam bolovala od anksiozne depresije i uspjela uz pomoć bioenergije riješiti taj svoj problem, koj mi je oduzeo normalan život. Na tretmane bioenergije sam išla kod Beloše možete ga naći na http://bioenergija-belosa.com …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.