Komentari 15

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Tia0101
    Pazimo na zdravlje koje nam godinama postaje sve dragocjenije.Kao što pazimo da jedemo što više domaćeg iz ekološkog uzgoja, pazimo i da dom bude čist zbog alergija koje imaju neki članovi kućanstva a da pri tome također koristimo što prirodnija …prikaži još!
  • Default avatar -
    vandax
    Prije sam stalno koristila sredstva za čišćenje sa tv reklama, kao to je jedino super, ali otkako sam postala mama bilo mi je važnije da su sredstva ekološka i ne štete djeci. Stoga soda bikarbona, ocat, limun i sol su …prikaži još!
  • Default avatar -
    cooler
    Moji eko saveznici u čišćenju su limun, soda bikarbona, ocat i kuhinjska sol. Limun koristim za čišćenje i osvježavanje mikrovalne pećnice. U posudicu ulijem vodu i limunov sok, pustim da zavrije i ostavim tako 10-ak minuta. Nakon toga samo obrišem …prikaži još!
  • Default avatar -
    simkes
    Jednom sam u nedostatku sredstva za čišćenje probala očistiti mrlju na tepihu sodom i octom i moram priznati da sam ostala u čudu kad sam vidjela da to ipak djeluje. Od tada u većini slučajeva koristim samo prirodna sredstva za …prikaži još!
  • Default avatar -
    BlueJean
    Moj najveći eko saveznik je običan alkoholni ocat, nema tog kamenca kojeg on ne može očistiti. U kombinaciji sa sodom bikarbonom, ocat čisti najbolje. Za dezinfekciju koristim i ulje čajevca, nekoliko kapi u vodu i eko sredstvo za čišćenje svih …prikaži još!
  • Default avatar -
    dejos
    Kao mehaničar uvijek sam prao ruke sa jakim sredstvima koje su mi dodatno uništavale ruku, a onda je supruga vidjela na tv-u da trebam istrljati solju i limunom i mogu reći da sam se preporodio. Stoga sam uvijek za korištenje …prikaži još!
  • Default avatar -
    majamajchy
    Moj omiljeni eko trik u kucanstvu je ciscenje limunom i sodom. Tako cistim perilicu rublja (dakle, to dvoje nalijem i pustim da opere na prazno). Sa sodom cistim i zacepljene odvode, a s vodom s malo limuna perem prozore. Takoder …prikaži još!
  • Default avatar -
    cvjetic1
    Ocat i soda bikarbona omiljena su sredstva za čišćenje u mojem domu. Ne volimo nikakce kemikalije pa koristimo prirodna pomoćna sredstva. Ponekad nam se pojavljuju mravi pa to rjesavamo posipanjem cimeta. Izgleda neuredno, ali to nam je draže rješenje od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sabs.1974
    Koristim samo eco sredstva za čišćenje jer su moje ruke zahvalne poslije a i miris mi ne smeta i nije jak kao kod drugih...koji me doslovno guše....
  • Default avatar -
    Gogs
    U mojoj obitelji su svi alergičari.Tako da za nas i ne postoje sredstva za čišćenje koja nisu prirodna. Sa njima čuvamo prirodu i sebe.Soda bikarbona,limun ,jabučni ocat ..kod nas ju jedina sredstva koja koristimo za čišćenje u kućanstvu. A zadnji …prikaži još!
  • Default avatar -
    silvana2
    Ja volim sve prirodno ili što je prirodnije moguće tako da ću svakako postati korisnica ovakvih proizvoda jer cijenim prirodno. Jedino što prirodno koristim trenutno je to što pepelom i spužvicom otklanjam zagorene ostatke hrane
  • Default avatar -
    saruma
    još nema nikakvu genijalnu ideju, čistim brzo i nastojim što bolje prozračiti
  • Default avatar -
    martina3
    Voda i ocat ubijaju i najtoksicnija sredstva :)
  • Default avatar -
    tihijana
    Ja sam jedna od onih koja voli iskoristiti stvari i teško ih baca pa sam tako jednom čisteći kućnu ljekarnu naišla na šumeće tablete s prošlim rokom trajanja i iskoristila sam ih tako što sam ih ubacila u wc-školjku i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Zbog pojave alergije na neke preparate okrenula sam se prirodnim i shvatila da su zapravo puno bolji - učinkovitiji i jeftiniji. Ocat mi je postao glavni saveznik u čišćenju, uz par kapi eteričnog ulja ili limuna kuća je mirisna i dezinficirana :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.