Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    luna72
    Meni pomaze nativni propolis,on je lijek za sve,probala i uvjerila se,ima ga u ljekarnama,mislim kada se radi o zdravlju da nista nije toliko skupo,jer vjerujem da neke stvari puno vise platimo koje nas zadovolje neko kratko vrijeme...
  • Default avatar -
    boba55
    bazgu sama sakupljam, koristim sve od bazge, pa i korijen!!Dobar je za mršavljenje! Kažu fratri!:))
  • Default avatar -
    julija64
    Ylodi,svaka čast.Slažem se u cijelosti sa tobom.
  • Avatar Bucha
    Bucha
    mene za sad gripa zaobilazi, pokušat ću i s nekim od osvih savjeta. savjet pod 6 mi se posebno sviđa :)
  • Avatar Ylodi
    Ylodi
    @Bucha umjereno konzumiranje alkohola smanjuje rizik od bolesti, ne samo od gripe. I zato, pij malo, pij dobro. Savjet 6. i 8. su kompatibilni, a meni se dopada pomisao na kuhano vino s cimetom. To je idealna ikonografija za zimske …prikaži još!
  • Default avatar -
    deyooo
    a di da nabavim ove tablete od bazge? na kraju te jedino moze spasiti ovo pod 9...
  • Default avatar -
    klaricto
    raduje me 6. savjet a lagano plaši 10.
  • Avatar jduspara
    jduspara
    Bazgine tablete mozes potraziti u nekim biljnjim drogerijama, a ako ih ne nadjes dobra zamjena je piti puno caja od bazge! te cesto zraci prostorije u kojim boravis tijekom dana.
  • Default avatar -
    paladima
    Čula sam za noni već od par ljudi - kažu da zaista pomaže, pogotovo kod jačanja imuniteta. Samo (koliko znam) dosta je skup...
  • Avatar Frederik
    Frederik
    Najbolji lijek protiv gripe je domaća slanina
  • Default avatar -
    shatzi
    Goji bobice sam jela sušene, ima ih za kupiti u nekim biljnim ljekarnama i fine su, iako neobične. Čula sam da one mogu zadovoljiti želju za slatkim, i meni je to stvarno djelovalo
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.