Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    I dalje imam nagon.
  • Default avatar -
    zdravisinusi
    Upala sluznice usne šupljine – afte, upala sluznice sinusa - sinusitis, upala sluznice grla - angina, upala sluznice bronhija - bronhitis, upala sluznice želuca – gastritis, upala sluznice crijeva - Crohnova bolest i ulcerozni kolitis, upala sluznice moktaćnog mjehura –cistitis, …prikaži još!
  • Avatar lila17
    lila17
    Čaj od Koprive je super!
  • Avatar Valkira
    Valkira
    "Cistitis se može liječiti antibioticima, homeopatskim pripravcima ili brusnicom" - a može i fitoaromaterapijom.
  • Avatar Valkira
    Valkira
    "Cistitis se može liječiti antibioticima, homeopatskim pripravcima ili brusnicom" - a može i fitoaromaterapijom.
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Ja imam ceste upale mjehura! Ove budale iz apoteke rekose kao da ne pijem brusnicu kao moze izazvati krvarenje....Zaista imam nagon za mokrenje kada odem nista! Pijem konekakve antibiotike zinnet (meni se cini tako) a nista mi nisu pomogli.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.