Komentari 21

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Renatica
    S išijasom vučem probleme vec preeedugo vremena. Probavala s raznoraznim gelovima, od voltaren gela, gavezove masti i slicno. Nedavno sam si naručila acuraflex kremu. Preeezadovoljna sam. Jaka je stvarno, djeluje čak i drugi dan. Definitivno moja preporuka svima.
    • Default avatar -
      kockica123
      pomaže i deep relief
    • Default avatar -
      Renatica
      Koristila i ni približno mi nije dobar kao acuraflex krema, puno je jača.
    • Default avatar -
      jasmina.v
      Moje lično mišljenje je da niste mogli bolji izbor donijeti. Ja sam imala mnoge probleme sa išijasom, bolovima u zglobovima te koljenima, sve probala ali Acuraflex je nešto najbolje na tržištu. Jedan period nisam mogla da se popnem uz stepenice …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vlatko80
    Prije 2 mjeseca sam si kupio baš Acuraflex komplet. Kapsule pijem radi problema s hrskavicom u koljenima i veoma sam zadovoljan s njima. A bez kreme mislim da ne bih mogao, jer je često mažem kad mi se upale mišići …prikaži još!
  • Default avatar -
    Davorka_0
    S obzirom da radim kao odgajateljica u vrtiću išijas mi je zadavao ogromne probleme. Da mi suprug nije u ljekarni kupio Acuraflex komplet ne znam iskreno kako bih nastavila s poslom. Pogotovo krema koja mi je djelovala trenutno na bol. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lenoo1
    Slažem se s svima, ja bez acuraflex kreme ne idem nigdje.. uvijek sam vukao voltaren gel ili slično ali ni približno mi ne pomaže kao acuraflex. kad naletiš na nešto sto valja držiš se toga.
  • Default avatar -
    Danijela998
    Tu sam i pročitala da acuraflex krema pomaže kod išijasa i naručila si online. Prvi put da nisam pogriješila i da me neki forum nije naveo na krivu informaciju. Znači odlična je.
    • Default avatar -
      Davorka_0
      Acuraflex krema je preeodlicna. U ljekarni je suprug kupio i to na preporuku ljekarnice. Mene je išijas opalio na poslu i od onda se stvarno trudim imat je svugdje. Doduse nije ni cilj mazat se uvijek nego se treba potrudit …prikaži još!
    • Default avatar -
      Nevenka22
      Acuraflex kremu koristimo ocito svi :), malo je poskupa ali bar djeluje. Na srecu pa mi jedna tuba traje po 2-3 mj jer povremeno mazem
  • Default avatar -
    Vlatko80
    Kokica u pravu si, pogotovo prije mazanja kreme. Ja prije nego si namazem acuraflex zagrijem si mjesto koje me boli jer se onda pore otvore i krema puno dublje ude i puno bolje onda napravi svoj poslic :)
  • Default avatar -
    Rudi88
    Taman jucer komentirao za acuraflex, znaci nisam jedini koji je zadovoljan :) ali kao sto sam napisao treba sto manje sjediti i istezati se par puta dnevno
  • Default avatar -
    Robert
    Mislim da sam jedino kod vas i na https://isijas.hr/isijas/ pročitao najbolje savjete. Nastavite tako
  • Default avatar -
    sara456
    Ja koristim vrući termofor da ugrijem mjesto koje me boli i nakon što mi se pore otvore si namažem kremu od acuraflexa. I ja i suprug koristimo i zadovoljni smo
  • Default avatar -
    EdiKo
    U potpunosti se slažem da je tjelovježba ključ za fleksibilnost i pokretljivost ali uz pomoć kreme za bolove Acuraflex koja stvarno olakšava cijeli proces liječenja išijasa.
  • Default avatar -
    violeta91
    Ja sam se baš dugo mućila sa išijasom, svakodnevni bolovi, nisam mogla normalno funkcionisat uopšte... Probala sam sve moguće preparate koje su mi ljudi spominjali i ništa mi nije pomagalo. Skoro mi je komšinica preporučila Acuraflex kremu i poslije korištenja …prikaži još!
  • Default avatar -
    kockica123
    ne slažem se da topli oblozi pojačavaju upalu, bilo da se radi o menstrualnim bolovima ili išijasu, nema boljeg lijeka od vrućeg termofora.
    • Default avatar -
      Deleted user
      To onda moram probat!
    • Default avatar -
      Lenoo1
      Ja koristim vrući termofor da ugrijem mjesto koje me boli i nakon što mi se pore otvore si namažem kremu od acuraflexa. I ja i suprug koristimo i zadovoljni smo
  • Default avatar -
    Nurija
    Odličan proizvod za jačanje zglobova. Od ovog ćete definitivno biti pokretniji! Nema više ukočenosti, Lakše se krećem. Vježbam kao nekad. Treba misliti na hrskavicu i zglobove dok je vrijeme! Preporučujem. Najbolji proizvod za zglobove i hrskavicu. Link za Web Shop …prikaži još!
  • Default avatar -
    ena1990
    Mislim da u ovom članku može da se pročita dosta baš o ovoj temi https://isijas.hr/najbolji-lijekovi-za-isijas/ a što se tiče Acuraflex slažem se da je predobra stvar i krema i kapsule!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.