Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    betikkae2
    Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
  • Avatar Kaede
    Kaede
    zanima me je li istina da je najbolja vježba za skidanje celulita sa trbuha trčanje?
  • Avatar traviata
    traviata
    Draga Kaide, ja do sada nisam primjetila celulit na trbuhu, osim noge i guza, a nisam znala ni da postoji. Na trbuhu znam da postoje masne naslage i istina je da se njih najbolje skida trčanjem i aerobnim vježbama, dok …prikaži još!
  • Avatar traviata
    traviata
    Imam još jedan problem, a to je nadutost tbuha. Naime, u jutro kada odem na wc i ispraznim crijeva, trbuh mi je ravan, ali tokom dana i do večeri dodjem nekada do trudničko trbuha. Što da učinim da ne budem …prikaži još!
  • Avatar crazycookieslover
    crazycookieslover
    Odličan tekst, mislim da je pouka vrlo jasna. Netreba sjedit doma pred televizorom i šopat se kaloričnim stvarima. Jedite u umjerenim količinama i obavezno uvedite dnevnu aktivnost, najbolje brzo hodanje od 30-45min... A što se tiče ovih preparata za mršavljenje, čista glupost.
  • Default avatar -
    labica
    istina, ali to baš i nebi nazvala nekom novošću. sve to znamo a na svakome od nas je dignut guzicu i primiti se posla ;)
  • Default avatar -
    Ribozyme
    Evo, iz osobnog iskustva... Imao sam 111 kg tamo negdje u drugom mjesecu... Sada imam 83 i osjećam se predivno. Upravo kao što ovdje piše, mjerim svoj napredak remenom i konfekcijskim brojem. Trbuh mi je bio ogroman, a broj hlača …prikaži još!
  • Default avatar -
    mia84
    Ribozyme a kak si smršavio,mislim na prehranu
  • Avatar traviata
    traviata
    Hej curke, zašto ste odustale od ove teme. volejla bih čuti daljnja vaša mišljenja. Pozdrav i ugodan vikend želim.
  • Default avatar -
    labica
    somebody20 - po mojoj laičkoj procjeni pomaže. nećeš se nabildat. nisu to utezi... slobodno odi i uživaj! ;)
  • Avatar traviata
    traviata
    Ja sam vježbanjem uspjela preoblikovati svoje tijelo, ali obično vježbanje za žene-trbuh, noge i guza. Čak sam u početku i izgubila 2 kg, koji su se jako vidjeli. Sada sam opet dobila ta dva kg, ali mi je oblik tijela …prikaži još!
  • Default avatar -
    Somebody_20
    traviata- Za ravniji trbuh ti je super piti limunadu svakodnevno, jer limun izvuce vodu iz njega. A za probavu jabuka. Nisu samo price, iz iskustva govorim. Inace imam ravan trbu,al preko ljeta uz posao sam dobila malo trbuha i pocela …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    traviata - i ja sam vježbanjem to uspjela. ali nekako nakon što sam prešla 35-tu sa trbuhom je sve teže i teže doći na kraj :) pretpostavljam da vježbaš sama sa sobom bez osobnog trenera pa ću ti probati opisati …prikaži još!
  • Avatar traviata
    traviata
    Hvala na savjetima, probati ću sa limunadom, mada to onda znači da tu bocu moram nositi i na posao sa sobom. Prošlo ljeto sam doma na godišnjem pila samo limunadu začinjenu s malo đumira i mogu reći da sam držala …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeska83
    cuj traviata ja pijem ella s čaj vec vise od mj dana, za probavu je odlicno,manje sam gladna,al budi svjesna da moras izbacit slatko, il ono prisutis si red cokolade tjedno il kolacic, jer cuj ak ne bus jela zdravo …prikaži još!
  • Avatar traviata
    traviata
    Hvala Snješka83. ja sam isto krvna grupa O, a i nisam neki ljubitelj mesa. Evo od jučer sam izbacila slatko iz jelovnika, samo gledam čokolade u dućanu, ali ne kupujem - lakše mi je kada niti ne probam jer bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    Somebody_20
    Ribozyme, jel kickbox pomaze u mršavljenju,a da se ne nabijem misicima? cura sam, htjela bih rekreativno na kickbox,jer trebam neku aktivnost da izbacim negativnu energiju,usput da izgubim koju kilu. :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.