Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Renatica
    Hemosens kapsule i mast su me spasile.. Tek toliko od mene.
    • Default avatar -
      Davorka_0
      Niste ne jedini, suprug je vukao probleme s unutarnjim i vanjskim hemeroidima i uvijek su mu davali samo mast. A mast je za vanjske. S hemosens kapsulama postepeno je rijesavao unutarnje hemeroide koji su najcesce razlog vanjskih. A s masti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marijan
    Hvala ovom članku. Naručio sam 2 puta Hemosens i iskreno mogu reći da sam presretan jer godinama sam imao problema s Hemoroidima, mirno spavam a još mirnije sjedim, jer kao trgovački putnik zaista provodim puno sati u autu. Sad napokon …prikaži još!
  • Default avatar -
    ana.malkoc
    Iskreno bez suvišno pisanja ako niste probali hemosens a imate problema s hemoroidima preporučujem ga...... Nakon poroda sam dobila hemeroide i vukla se s tim mjesecima. Više tih problema nemaaaaaa.... :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.