Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    KikaPokos
    predivne slike, divan recept, svaka čast Helena, trebali bi ovakve recepte puno češće. Zdrava krava podarite nam češće ovo :)))
  • Default avatar -
    HelenLiah
    Jeste zaista nam treba vise ovakvih recepata za nas koji smo na presnom a I za one koji nisu dobro bi doslo! Ova torta izgleda fenomenalno! Bravo Helena uskoro cu da napravim ovakvu tortu! Svaka cast!
  • Default avatar -
    Lemeana
    Sve pohvale za Helenin rad i toliku inspiraciju da u tako malom izboru dozvoljenih namirnica kombinuje toliko slastica i ostalih zdravih i slasnih jela. Helena je svojim receptima na ovom i ostalim sajtovima unijela novi smisao i zelju za eksperimentiranjem …prikaži još!
  • Default avatar -
    Zlate
    U nedjelju sam imala priliku probati baš ovu tortu (premijerno). Bogata različitim, a opet dobro uravnoteženim okusima, ne znam da li mi je ukusnija kora, krema ili čokoladna korica. Ili dekoracija od kurkume.:) Hvala Helena, na receptima i viziji drugačijih slastica!
  • Default avatar -
    mirjana15
    Helena, bravisimo....torta ti je odlična i stvarno divljenja vrijedan tvoj stav u životu kako napraviti maksimum u svakuj situaciji...i tvoja borbenos i pozitiva kojom zračiš u kratko vrijeme su me osvojile, bravo, sigurna sam da ćemo još uživati u raznim …prikaži još!
  • Default avatar -
    hela2212
    Hvala vam puno svima na prekrasnim komentarima i podršci, jako ste me razveselili a neki čak i rasplakali-suze radosnice, svaka vaša podrška daje mi još više snage u daljnim radovima. Neizmjerno vam hvala i nadam se da ćete i dalje …prikaži još!
  • Default avatar -
    keke38
    odlično izgleda torta, svaka čast, a sirova hrana je u svakom slučaju odličan izbor, moja jako dobra prijateljica je isto sirovojedac, prije toga nisam mogla niti zamisliti koliko zapravo ta sirova hrana može biti raznolika, prekrasna, veličanstvena i ukusna....
  • Default avatar -
    bj1234
    Draga Helena, torta izgleda famozno a i vjerujem da je takvog okusa. Isto tako moram napomenuti da i ti na slici izgledaš sretna i zadovoljna što puno toga govori. Volila bi da se češće na zdravoj kravi objavljuju tvoji recepti …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.