Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Marbil
    Ovo super zvuči! Mogla bi isprobati :)
  • Avatar lilianna
    lilianna
    zvuči obečavajuće....ima li tako šta i u Osijeku??
  • Default avatar -
    NATURASOL
    Slane sobu su preventivnog , kurativnog i rehabilitacijskog karaktera. Klijenti ne donose medicinsku dokumentaciju jer su svoje tegobe dobro prepoznali ili im je već utvrđena dijagnoza. Slane sobe su prostrane i koncipirane tako da teže oboljeli klijenti ne borave niti …prikaži još!
  • Default avatar -
    LaraB
    da, koliko znam u Osijeku je otvorena jedna od prvih slanih soba u Hrvatskoj, ja sam nedavno bila u Natura Sol sobi i super je, najbolja u Zg.
  • Default avatar -
    martinajt
    ne razumijem ovaj dio koji kaže da se veličina i koncentracija čestica u sobi uvijek može prilagoditi dijagnozi - tko vrši preglede i postavlja dijagnoze i je li to znači da uvijek u sobi istovremeno boravi po nekoliko ljudi sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinajt
    u članku piše da u sobama istovremeno boravi 14 osoba i zato mi nije bilo jasno kako je moguće za sve njih koncentraciju soli podesiti prema dijagnozi, da li se iz ovog odgovora onda može zaključiti to da jedna osoba …prikaži još!
  • Default avatar -
    NATURASOL
    U telefonskom kontaktu sa klijentom nastoji se utvrditi problem , vrsta tegobe i ostali podaci , pa se bolesni ljudi jednostavno ne naručuju u isto vrijeme ili se prostorno separiraju. Pozivamo Martinujt da nas nazove ili posjeti kada joj to …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinajt
    zahvaljujem se na pozivu i doći ću obavezno jer su mi ovi odgovori poprilično nejasni i baš me zanima kako to sve skupa izgleda, moj suprug ima astmu i voljela bih da si pronađe olakšanje, već sam ga pokušala nagovoriti …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.