Komentari 21

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mare2
    Ja upravo čitam sastav dječje kreme jgl i zlo mi je! Od 4 sastojka 2 kancerogena: petrolatum i mineralna ulja! Sreća tek sam je kupila i upotrebila 2 puta!
  • Default avatar -
    sylvester
    ljudi, naučite se razlikovati prirodno od ECO ili BIO, razlika je veća nego između prirodne i klasične kozmetike pune otrova!!
  • Default avatar -
    deyooo
    a kakva je to prirodna kozmetika i gdje da to pronadjem? ispada da je sve što poznamo karcinogeno. postoje li neki proizvodi više štetni, a drugi manje štetni, niš ne kužim.
  • Default avatar -
    paladima
    ček, kancerogeni sastojci u kremema za njegu beba??? (mislim, nije da inače nije šokantno, ali ovo me posebice iznenadilo)
  • Avatar jduspara
    jduspara
    Postoje, manje stetni i vise stetni; naravno nece ti se dogoditi nista nakon 3 godine upotrebe, mozda ni nakon 10 godina, ali nakon pedesete si medju prvima na listi cekanja za sve boljke koje u toj zivotnoj dobi napadaju. pa sad razmisli...
  • Avatar Frederik
    Frederik
    Ma strašno, pa što mi radimo to je za ne povjerovat
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    Pa kao što ti kaže riječ,prirodna kozmetika koristi isključivo prirodne sastojke,znači bez sintetike.U dm-u imaš dobru liniju prirodne kozmetike-alverde,isto tako imaš dobre kozmetike i u bio&bio
  • Default avatar -
    Hiks
    Da. DM - kozmetika Alverde. Prirodno. :)
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    Danas bio u DM i nakupovao brdo alverde stvari i sve do jedne SUPER miriše;a 7,8 alverde stvari košta kao jedna vichy krema (od koje mi se usput rečeno cijelo lice oljušti)Znam da ne treba previše škrtariti,ali u kozmetici puno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dawn
    prirodna kozmetika..hmmm :) Moja prirodna kozmetika je više puta dnevno umivanje hladnom vodom i brisanje malo oštrijim ručnikom da se skine mrtva koža, t-zonu ako je masnija operem sa običnim sapunom jer on dosta isušuje kožu i lice mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    kika_kinkich
    od alverde šampona i regeneratora mi je kosa oživjela doslovno! toliko se oporavila u mjesec dana da ni ja ne mogu vjerovati. i krema za lice mi je super.
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    zadnjih mjesec dana sam počeo koristiti i "prirodnu" pastu za zube (urtekramovu).toga vam nema u dm,ali imate dobrih u bio&bio.usta mi puno bolje podnose takvu pastu-dosad sam koristio signal,i nakon pranja bi mi po sat vremena bila full suhoća u …prikaži još!
  • Default avatar -
    imendjusic
    kažu ljudi iz DM-a kako su najbolji proizvodi Alverde , koji su usput i najjeftiniji, te Afrodita. Svi su bez konzervansa i štetnih sastojaka...ja sam koristila par stvari, kremice, šampone i super su, zadovoljna sam. Mislim da je problem kod …prikaži još!
  • Default avatar -
    vin
    prirodna kozmetika je kozmetika izrađena od organski uzgojenih sastojaka (eterična ulja,biljna ulja,prirodni voskovi...) bez dodataka sintetski pripravljenih satojaka (umjetne boje,umjetni mirisi i konzervansi-parabeni,formaldehid...) kao konzervans se upotrebljavaju prirodni sastojci:alkohol,propolis,eterična ulja...prirodna kozmetika nije testirana na životinjama i ekološki je prihvatljiva i …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina20
    mislim da je to sve malo prenapuhano-tkz.prirodna kozmetika je puno skuplja nego uobicajena.u ducanima Rituals mozes pronaci pastu za zube od prirodnih sastojaka koja kosta 100kn,zar je to normalno?Tko si to moze priustiti u danasnje vrijeme?
  • Default avatar -
    BarcaGirl25
    prirodno je najbolje
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    ima skupe prirodne kozmetike.,ali jednako kao što ima i skupe klasične kozmetike.u bio&bio imaš prirodne paste za zube od 20kn,tako da ne treba baš davati stotku
  • Avatar Nikamo
    Nikamo
    ah, to je već stvar psihe i samopouzdanja... nećemo tako daleko! ali postoji Hrvatska prirodna kozmetika Nikel koja sadrži sve navedene proizvode za njegu! :)
  • Avatar Nikamo
    Nikamo
    evo ja sam malo išla prekopati po kućnoj kozmetici i doznala da gotovo sve sadrži štetne tvari... Signal paste, Dove gel, Garnier za umivanje, Evelin za celulit, Gliss šampon, Aldovaldini piling, Nivea, Oriflame šampon, Old spice... nevjerojatno... i gdje bi …prikaži još!
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    pa možda bi stigla do zaključka da ti ne trebaju krema za celulit,piling,gel za umivanje itd itd. :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.