Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lilula
    Cijenim struku i savjete iste, ali čitajući sve servirane savjete imam potrebu napisati svoje skromno mišljenje. Redovito posjećujem stranice poput Zdrave krave, prvenstveno jer imaju alate poput brojača kalorija što mi je bilo bitno u procesu gubitka kilograma, ali ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    vesna4
    Istina je što ste napisale plus što bih dodala da ne vjerujem u one savjete da se sto posto mora izbjegavati kruh. Zdrave vrste kruga se smiju jesti u umjerenim količinama, kruh nam daje energiju, sastoji se od puno hranjivih …prikaži još!
  • Default avatar -
    lolita_ri
    Apsolutno se slažem s Lilulom! Izgubila sam 15 kg u godinu dana bez jo-jo efekta, bez gladovanja, bez tjelovježbe. Prvo sam brojala unos kalorija, nisam se davila u junku i slatkišima, ali nisam ni bježala od toga. Nakon toga sam …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.