Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava1987
    Zdrava1987
    Da li je ok da ja na dan trosim 4000. kalorija uz pomoc fitnes uredjaja? Da li je to previse ili normala? to je nekih sat dva vjezbe
  • Default avatar -
    laric1412
    Zdravka 1987, baš me zanima što ti to radiš da u tako malo vremena potrpšiš 4000 kcl,4000???, Ja sam maratonka i za maraton od 42 km u 4 h trčanja potroši se neštp više od 2000 kcl, ili 70 min …prikaži još!
  • Default avatar -
    laric1412
    Zdrava1987*ispričavam se i na greškama, brzina
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Odličan članak! Još jednom pohvale našoj Zdravoj Kravi i svima stručnjacima koji nam daju ovako dobre i korisne savjete! Negdje sam pročitala da neki japanski stručnjaci tvrde da preskakanje vijače zaustavlja osjećaj gladi jer se crijeva "tresu", a to navodno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ira29
    Zdrava 1987 ne sekiraj se, ne potrošiš toliko 200%, to je skoro pa nemoguće ja bih rekla. Možda si krivo vidjela, da nije 4000 kJ mada je i to previše...
  • Default avatar -
    Cica_Mica
    Ovisi koliko kalorija dnevno unesete u organizam. Kažu da bi žena trebala unositi oko 2000 kalorija dnevno kako ni održala željenu težinu.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.