Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Ayame79
    Ideja je dobra,ja sam osobno isprobala takvu vrstu dijete.S time mislim na obroke svaka 3h, ne vrstu hrane koja je ovdje predložena.Naišla sam na internetu na takvu vrstu dijete i probala,ubrza vam metabolizam,samo,pazite koliko kalorija unosite, više obroka, ali količina …prikaži još!
  • Default avatar -
    valeryy94
    Ako moze neko od vas da mi da neke dobre savete,sta bi bilo najbolje da jedem..Ja nemam granicu u jelu,to je najgore.Sama ne znam da odredim sebi jelovnik..Hvala! :)
  • Default avatar -
    tesha
    Mislim da su stavili loš primjer jelovnika, ali dijeta je jako dobra. Isprobala sam i jako sam zadovoljna.
  • Default avatar -
    lutkicagirl
    slažem se da je jelovnik loše sastavljen, a i ne bih ovo nazvala dijetom, jer je to zapravo normalna, zdrava pravilna prehrana..3 glavan obroka + 2 međuobroka raspoređena svaka 3-4 sata kako bi se održavala razina šećera u krvi i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Littleirena
    Bavim se sportom i pazim na prehranu ali moram priznati gori jelovnik još nisam vidjela. Voćni muffin za doručak?? Čips i žele bomboni za obrok? Za doručak bi pedložila zobene pahuljice (ne musli) s jogurtom ili mlijekom. Slobodno se mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    vjevevica
    moram priznati ,čitajući primjer jelovnika,ja se zgrozila i nasmijala.tipično američki,ne znaju bez junka ,slatkiša i muffina.ne,hvala...sam nek oni trpaju smeće u sebe,ja neću ,pa makar i ne smršavila
  • Default avatar -
    shalala
    njima je čips od krumpira naš pomfri a žele bombone bi po meni trebalo zakonom zabraniti. meni se čini ok dijeta iako ja nebi išla na nju jer mi se neda brojati kalorije i večera mi je preteška prema ovom …prikaži još!
  • Default avatar -
    shanew
    Osobno, obožavam ou dijetu. Na njoj sam sada 2,5 mjeseca (znači 10 tjedana) i skinula sam oko 10 kg. Metabolizam ne samo da se ubrzao, nego je fenomenalan, jer nemam ni novaca ni vremena za vježbanje, a kilogrami polako odlaze. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.