Povratak na članak

Najbolje metode za ubrzavanje probave i jedna teška greška koju mnogi čine

Komentari 13

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    maja_26
    Mislim da u ovome članku nije navedenom ništa posebno za ubravanje probave i regulaciju stolice, sama imam sličan problem, stolicu imam svakih 4-6 dana, i hranim se zdravo, izbacila sam svu nezdravu i brzu hranu i gazirane sokove, jedem izrazito …prikaži još!
  • Default avatar -
    tanjusabl
    Onaj ko nije stvarno imao problema sa probavom nema pojma koliko je velik problem. Šta kada opšte preporuke o zdravom životu ne pomažu? Već jako dugo vremena sastavni dio mog jelovnika i stila života nisu grickalice, gazirano, slatko,bijelo brašno, jedem …prikaži još!
  • Default avatar -
    andrekke2
    Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
  • Default avatar -
    Mireni
    Svima koji imaju takvih problema sa probavom preporučila bih Osteopatiju. Osteopatija je tretman koji se radi na principu deblokade tkiva koje je u "leziji" bez obzira dali se radi o kosti,mišiću ili nekom organu. Iz vlastitog iskustva znam da ima …prikaži još!
  • Default avatar -
    IveLoo
    I sama sam se nalazila u sličnoj situaciji. Ali nakon što sam slučajno otkrila kefirove gljivice te konzumiranjem domaćeg kefira svaku večer prije spavanja se sve unormaliziralo. Rijetko kada se dogodilo da nemam stolicu svaki dan. A opet, što se …prikaži još!
  • Avatar fairy_m
    fairy_m
    I ja se slažem da u članku ništa konkretno ne piše. Zdrava prehrana, puno tekućine i dovoljno kretanja - to je ono što svi znamo, ja sam se nadala nekom posebnom savjetu... @IveLoo hvala na savjetu, probati ću nabaviti i …prikaži još!
  • Default avatar -
    meliJ
    Čaj od koprive ujutro na tašte prije doručka i onda još 3-4 šalice kroz dan.
  • Default avatar -
    aquila
    Ja danas ( iako u visokoj trudnoći ) nemam problema s probavom. Naravno da jedem zdravo. Ali prije sam imala problema. Tada sam možda i manje pazila na prehranu, ali najveći moj problem bio je što sam sjedila u uredu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dexion
    kompot deblja, pun secera
  • Default avatar -
    Deleted user
    Pozdrav! Čitala sam malo ove komentare i skoro u svakome sam se prepoznala. Ja sam donedavno patila od žešće opstipacije i srećom, riješila sam je se! :) Jela sam žitarice, meso, povrće, voće, slano, slatko...ma sve, a probavu sam imala …prikaži još!
  • Default avatar -
    Eoja
    Samljevene lanene sjemenke, kompot od suhog voća i tzv. joga doručak.
  • Default avatar -
    Sjena
    tanjusabl u potpunosti se slažem s tobom. Kad čitam tvoj komentar nalazim sebe unutra... Ja trčim redovito, preskačem uže, vježbam, a uz to pijem magnezij u tabletama... I on mi malo ipak pomaže, al ako se nakljukam s 3 tablete …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravakokica
    đumbir!!! čaj od svježe nasjeckanog đumbira ili kupljeni čaj od đumbira radi čuda, pogotovo ujutro na tašte...samo nemoj pretjerati jer je stvarno čudotvoran :) malo je neobičnog okusa, ali ja ga zasladim medom pa nije toliko ljut...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.