Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    inas
    da li je dobitnica kristina španić - to sam ja ili baš šipanić
  • Default avatar -
    inas
    da li je dobitnica kristina španić - to sam ja ili baš šipanić
  • Default avatar -
    cosmo_as_style
    super su vam ovi oblici darivanja i igara, jako mi se sviđa, samo nastavite tako.... zahvaljujem na poklonu :))
  • Default avatar -
    Nanji
    i ja sam dobitnica, vrlo sam sretna, ali nije mi jasno jer u pravilima nagradne igre piše da moramo u Zagrebu podići dar. Ja nisam iz Zagreba, iz Osijeka sam pa me zanima da li poklone (knjiga) šalju poštom. Hvala
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Kristina, dobitnica je iz Nove Gradiške, pa ako se prepoznaješ u opisu vjerojatno je došlo do pogreške :) Također, svi dobitnici će biti kontaktirani i putem telefona. Što se tiče darova koji idu izvan Zagreba, oni će biti poslani …prikaži još!
  • Default avatar -
    Nanji
    hvala na odgovoru.
  • Default avatar -
    inas
    hvala na odgovoru. Da li jedna osoba može osvojiti više darova? osvojila sam knjigu, da li mogu igrati i dalje?
  • Avatar fawlty
    fawlty
    hvaaalaaa! :)
  • Avatar Zeljka10
    Zeljka10
    Hvala na poklonu!!! jako sam sretnaaaa!
  • Avatar giana
    giana
    wiiiiiiiiiiiiii hvala kravici :-)
  • Default avatar -
    inas
    o, pa to je gotovo... hvala.
  • Default avatar -
    matomata
    razočaran, a vidim da su neki dobili više nagrada...............RAZOČARAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Avatar lara2803
    lara2803
    Poklon je stigao, puno hvala, zaista ste brzi. Svima vama želim sretan i blagoslovljen Božić
  • Default avatar -
    nemrak
    Poklon je stigao danas, zahvaljujem Vam od srca. Želim Vam svima sretnu Novu godinu.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.