Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MissW
    ja sam luda za prirodnim pripravcima!!! Npr sama sebi radim pilinge: Malo maslinovog ulja + šećer = lice nikad ljepše!!! Probajte!
  • Default avatar -
    martinamm
    Hvala na poklonu. Uljepšali ste mi dan :)
  • Default avatar -
    Marbil
    Moja tajna je da osluškujem ritmove kože i pratim ciklus, ima dana kada je moja koža izuzetno suha i tada je njeguje s intenzivnom hidratantnom kremom, a u danima kada je ''masnija'' smanjim broj preparata koje koristim i obavezno nanesem …prikaži još!
  • Avatar tokety
    tokety
    Ja upotrebljavam samo kremu za masnu kožu. Svaki dan umivam lice dječjim sapunom koji ne isušuje kožu i ispirem sa hladnom vodom, a to čini kožu izuzetno glatkom i zategnutom. Nakon toga malo kremice za hidrataciju i to je to. …prikaži još!
  • Default avatar -
    imra
    tajna lijepe kože je u dodirima i poljupcima voljenog muškaraca i klinaca, mama, tata i svih zbog kojih si sretna što si živa! dodaš još svježeg zraka, sunca, sna i smijeha i blistaš poput dragulja! :** svima!
  • Default avatar -
    Sansa
    Budući da je moja koža još uvijek pod utjecajem puberteta, pridajem joj puno pažnje. Svjesna sam da je to najveći ljudski organ i da se na nju mora paziti jednako kao i na bilo koji drugi. Zato smatram da je …prikaži još!
  • Avatar pikapolonica
    pikapolonica
    U pubertetu sam imala dosta problema s aknama i masnom kožom, posjećivala dermatologe, kupovala skupe kremice, ali sve to sam radila jer zapravo nisam poznavala sebe. Naša koža nam govori što njoj treba a na nama je samo da je …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinamm
    Za svoju kožu brinem se dovoljnim unosom vitamina i minerala iz hrane (mlijeko i mliječni proizvodi, sir, jaja, margarin, riba i drugi proizvodi) i naravno kućnim pripravcima radim maske i pilinge za svoju kožu. Smatram da dovoljno sna i dovoljan …prikaži još!
  • Default avatar -
    Iva_1
    Dugo sam vremena borila bitku sa svojom kožom. Smatrala sam ju kompliciranom, zahtjevnom, nepredvidivom,...i što sam više "napadala" to je ona više uzvraćala. Isprobala sam zaista sve što postoji od kozmetičkih tretmana do krema, maski, pilinga. Tajnu svoje kože otkrila …prikaži još!
  • Default avatar -
    cuco
    Tajna lijepe,blistave kože je u ravnoteži;bilo da se radi o uravnoteženoj i raznovrsnoj prehrani,a potrebna je i ravnoteža duha.I same znamo kako stres,ciklus i napetosti ostavljaju traga na našoj koži.Ja osobno nastojim jesti puno svježeg voća i povrća,posebno sezonskog(što je …prikaži još!
  • Avatar baba44
    baba44
    pozz! kad sam pod stresom,loše volje,umorna,prvo mi se to odrazi na licu. lako je pričati o zdravom životu i prehrani,kad je stvarnost drukčija. ja pokušavam spasiti situaciju sa blagim pilingom,i kremom od nevena,i to je to. ali,i godine rade svoje …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinka18
    Imam 53 godine. Prije tri godine sam počela koristiti hidrantnu kremu dr.hauscha te njihovu kremicu za oko očiju te stik za usta. Koža mi nikad nije izgledala bolje. Tu i tamo napravim piling za lice sa sitno mljevenim smeđim šećerom …prikaži još!
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    Svako jutro umijem se hladnom vodom kako bih se dobro razbudila, a zatim se umijem toplom vodom kako bih pripremila kožu za mlijeko za čišćenje dr. Hauschka, nakon kojeg nanosim i tonik. Ritual umivanja lica toplom vodom i čišćenja mlijekom …prikaži još!
  • Default avatar -
    binkica
    Moja koža je zahtjevna,priznajem.To ne znači da me ju je teško njegovati,nego mi je to dodatni izazov. Doduše,to mi je profesija(njegovati tuđe kože).I u tome uživam! Lice njegujem puno više i češće.Svako jutro umivanje termalnom vodom,zimi obavezno nanosim biljno hladno …prikaži još!
  • Default avatar -
    majmunsko
    Poznato je da jepota dolazi iznutra, tako da ja zdravu prehranu nadopunjujem unosom ulja crnog kima i ulja noćurka. Ujutro svakodnevno umijem lice vodom u koju prethodno dodajem led, a povremeno mažem lice uljem ploda divlje ruže.
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Tajna moje lijepe, blistave, zdrave i sretne kože je u sljedećem. Budim se oko 6h. Popijem šalicu čaja, nešto kasnije pojedem jabuku, dvije. oko 10h doručkujem jogurt, žitarice ili nešto slično. Za ručak pripremim nešto povrtno i zdravo s obzirom …prikaži još!
  • Avatar Little_Lady
    Little_Lady
    Hvala puno na divnom poklonu!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.