Komentari 67

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar xenia64
    xenia64
    Rano jutro prije škole - zobene pahuljice i voćna Fortia Zdrava marenda u uredu - integralno pecivo i jogurt natur Brza slastica u toku dana Fortia vanilija lagani obrok prije sna - fortia žitarice
  • Default avatar -
    marijaodzic
    Želim vam reći da sam sretna što postoje Vindija probiotici. Moj sin Ivan, 2,5 godine, ima jako teških problema sa zatvorom. Sve jede i pije puno tekućine i uza sve to nema stolicu. Pedijatrica mi je rekla za Fortia probiotik …prikaži još!
  • Default avatar -
    CIKO
    Često liječenje antibioticima uzrokovalo mi je poremećaj vaginalne flore. Kako mi se streptokok često vraćao, tako sam odlučila potražiti pomoć kod svog doktora. Doktor mi je preporučio konzumiranje probiotika uz antibiotsku terapiju. Ne samo da uz uzimanje antibiotika više nisam …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    Probiotike najčešće pijem i konzumiram u stresnim periodima života kad osjetim da mi je pao imunitet i kad imam probavnih problema i tegoba. Vrlo učinkovito i povoljno djeluju na moju crijevnu floru. Budući da često putujem u druge zemlje, nerijetko …prikaži još!
  • Default avatar -
    ana72
    Volim,volim probiotike ,ali kad god otvorim frižider njih više neeema. Popapala djeca i njima je to mmmm....(Moram ih malo više kupit).
  • Default avatar -
    MOJCA6569
    Volim piti probiotik za doručak. Daruje mi potrebnu energiju za početak dana i dobru podlogu za ostalu hranu koju unesem tijekom dana.Regulira mi probavu i nikad nemam problema sa stolicom ili nadimanjem. Priporučujem svakome da ujutro popije probiotik za svoje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ana0904
    Zašto? Probala sam probiotike,konzumirala ih svaki dan,počela sam se osjećati bolje, smršavila par kilograma, riješila se napetosti i natečenosti trbuha,regulirala probavu,mirnije sam psihe,nagovorila cijelu obitelj da ih proba i koristi, ne mogu početi ni završiti dan bez njih...eto zato
  • Default avatar -
    katichh
    Draga kravice,kada sam pročitala ovaj članak odlučila sam ti ispričati moju priču koju ćeš nadam se pročitati..:) Početkom šestog mjeseca otišla sam sezonski raditi,neuravnoteženo sam se hranila te se moja probava totalno poremetila počeli su problemi...na moru nisam imala puno …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    u nedostatku probiotika koji sam spomenula u prošlom komentaru kao omiljeni, kupila sam jedanu Fortiu (jagoda – grožđe – crni ribiz) i ugodno se iznenadila... savršena simfonija okusa :) , moj omiljeni probiotik možda će izvisiti sa trona. bilo kako …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    ispravka netočnog navoda, u nedostatku probiotika u obližnjem dućanu.
  • Default avatar -
    Ina2013
    Najbolji mi je ovaj novi okus šljive i žitarica. Sladak, osvježavajući desert koji pomaže probavi a ujedno je i najbolji desert u popodnevnim satima kada nedostaje nešto slatko. Svaka čast, samo tako nastavite.
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Od kada sam probala Fortiju ne koristim druge probiotike! Svako jutro popijem jedan probiotik, uz pahuljice ili sam i osjećam da sam spremna za novi uspješan dan!
  • Default avatar -
    trnje
    Ljudi nikako da shvate da je dobra probava ključ zdravlja jer na taj način iz organizma eliminiramo i toksine koje unosimo sa nezdravom prehranom,lijekovima,gaziranim pićima itd. Dobra probava nam onogućuje i vitku liniju,čisti ten i zdravu kožu i kosu.Također,s dobrom …prikaži još!
  • Default avatar -
    bogatstvo
    Fortia su praktično pakirani i zaista ukusni probiotici koje volim konzumirati onako kako se kaže u hodu jer osim što su zdravi i izvanredno su osvježavajući kao napitak i puno puta njima zamjenim cijeli obrok što moja probava itekako cijeni :)
  • Default avatar -
    dadoitea
    Imam 70 godina. Moj dan počinje laganom šetnjom do trgovine, kupovinom kruha i jedne za mene čarobne stvarčice. To je moj omiljeni probiotik koji mi je svakodnevni doručak. Obožavam ga popiti uz malo integralno pecivo. Dok se moji "penzići" muče …prikaži još!
  • Default avatar -
    margot
    Probiotici su neopjevani junaci svake trudnice i njezinih crijeva! :) Probiotike već dulje vrijeme povremeno uzimam, obavezno uz antibiotike, ali i u situacijama pojačanog stresa i pada imuniteta te posljedičnih problema s probavom. Sad u trudnoći probiotici održavaju moja, a …prikaži još!
  • Default avatar -
    eny111
    Probiotike volim jer se uz njih osjećam lepršavo,lagano kao perce, poletno i spremno za nove radne pobjede. Moj eliksir za uspješan dan!
  • Default avatar -
    MamaSBC
    Ni virusi ni bakterije ne diraju našu tibu ,jer Fortia je tu pa ne brinemo više brigu
  • Default avatar -
    Shema
    Probiotike konzumiramo svakodnevno kad smo na poslu, a za vikend ako se ne požurimo klinci počiste i naše čašice... Obožavaju ih jesti sa slanim štapićima (umaču)ili uz dodatak svježeg voća...mljac...
  • Default avatar -
    nikazanella
    Fortia probiotici prava su stvar Oni mome želucu poprave dan Rado ih svaki dan uzimam ja Tako da probavnim smetnjama kažem baj,baj Iako nekad smetnje me toliko muče Ali probiotici su ti koji me uvijek spase. Napokon nešto pametno u …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.