Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mafica
    mafica
    Draga Ines, iskrene čestitke za rođendan i na uspješnom skidanju prvih kilograma. Sretno :)
  • Avatar kbegicsi
    kbegicsi
    Bravo !!!
  • Default avatar -
    buk5
    Bravo,Ines! Samo tako nastavi, a mi ćemo te pokušati slijediti.
  • Default avatar -
    Smijulica
    Ines B R A V O!!! Motivirala si me više nego i jedan trener! Pravi si primjer da se sve može kada se uloži trud i disciplina!!!
  • Default avatar -
    perolaka
    sretan rođendan!!!!! samo hrabro dalje i doći ćeš do cilja prije no što se nadaš.
  • Default avatar -
    zoky
    super,samo naprijed :)
  • Default avatar -
    Treasure
    Go girl! Samo ne odustaj!
  • Default avatar -
    migo
    Drago mi je što si tako uspješna, čestitam. No malo mi je čudno da netko može izgubuti 22 cm u obujmu a skinuti samo pet kila. Volio bih čuti što o tome kaže netko stručan. Ispod trbuha je sada 92 a bilo je 114.
  • Avatar Majica
    Majica
    Bravo!! Čestitam ti od srca!! Sve naj naj za rođendan ali...i sve čestitke na postignutom rezultatu! Samo tako naprijed!
  • Default avatar -
    Jelena115
    Samo se trudi i dalje!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.