Komentari 25

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tigercat
    i ja sam u istom sosu iliti salu imam 97kg na 172 cm, sada sam stvarno odlučila smršaviti i krečem odmah ne sutra ne u ponedjeljak, i svaki dan ću doći na zdravu kravu pročitati komentare drugih koji su uspjeli …prikaži još!
  • Default avatar -
    filtica
    dosla sam mukom i trudom s 74 na 66 na visinu 163..i ne mice se dalje vec 2 mj skoro,malo gladujem pa se malo prezderem,nisam cula za izmedu??? aaaaa dodi mi da sve lipo ostavim odustanem i nastavim zderat a …prikaži još!
  • Default avatar -
    deltroit
    a onda nastavi žderat i prestani nas pilat više, ili još bolje kada se sama sa sobom dogovoriš što ces javi.
  • Default avatar -
    filtica
    ok,sto si tako zivcena u svakoj diskusiji,ako ti ne odgovaraju neciji odnosno moji komentari,nemoras ih tako bezobrazno komentirat,mogu mislit kolko si nezadovoljna sama sa sobom,vjerojatno ti i ova sirota studentica imate jedako kila ahahhaha :)
  • Default avatar -
    snjeska83
    i ja ne shvacam tu ljudsku potrebu da nekog tjera jer mu se ne svidja kaj netko pise, ako ti se nekaj ne svidja nemoj citat i tocka ima ljudi ovdje koji su spremni dat savjet i pomoc covjeku ako to covjek zeli
  • Default avatar -
    strawberry
    ja mislim da se treba samo više kretati , obavljati kućanske poslove i od tolkog umora manje jedeš,barem ja.
  • Default avatar -
    ivanica26
    I ja sam bila u sličnim problemima kao i Mirna. I uspjela sam u periodu od 2 i pol godine izgubiti 40 kilograma. Nije bilo lako, ali je potrebno puno odricanja, karaktera i volje.
  • Default avatar -
    montigirl
    samo hrabro naprijed. i ja sam bila u istoj kaši sa 107 kg.. krenula sam na preporuku ginekologice na monignac prehranu i ubacila sam zumbu kao krekreaciju! Kile su se lagano počele topiti i sada sam na 90 kg! Nije …prikaži još!
  • Default avatar -
    joakimica
    ja sam na dijeti već mjesec dana.koma je kile idu dolje ali jako sporo,ne mješam ugljikohidrate i bjelančevine.ima li tko efikasniju dijetu kojom se lakše skidaju kile.?
  • Avatar Nikica88
    Nikica88
    Ja sam također bila u istoj situaciji sa 98 kg na 180 cm visine. Iako doktor joj ne preporučuje trčanje, meni je baš to pomoglo, i uz odricanja puno slatkog i kruha uspijela sam u recimo 2 godine skinuti 35 …prikaži još!
  • Default avatar -
    kaokakao
    evo i ja imam takva iskustva,nakon trećeg poroda sam došla do 94 kg na 180 cm visine i poduzela sama nešto, u 4 mjeseca sam izgubila 16 kg. nisam na nikakvoj dijeti, ujutro pojedem bananu,pijem puno vode,izbacila grickalice ručam malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    juda8118
    vidim puno nas je u sličnoj situaciji tako sam i sama na 180cm...imam 85kg...imala sam i puno vise nakon drugog poroda točno 96kg...ali dugo stojim na 85...i ne micem se mada sam poslje rodila jos dvoje djece ali uvjek dodem …prikaži još!
  • Default avatar -
    kzelic
    Ja sam u gotovo istoj situaciji kao juda8118 osim što se ja nisam prestankom pušenja uspjela izborit sa sobom i sa hranom pa sad imam 107 kg i 35 godina. Na poslu sjedim a nisam baš neki sportski tip, dijete …prikaži još!
  • Default avatar -
    juda8118
    Jao ja obozavam voznju biciklom pa sam si kupila sobni jer sam mislila u ovo zimsko vrjeme će mi biti zamjena za vanjski međutim toliko mi je dosadan da je to strasno i gotovo da ga i ne vozim rađe …prikaži još!
  • Default avatar -
    AppleBee
    evo, da se pridružim. visoka sam 175 i došla sam do 82 kg... nikad nisam imala toliko kila! nakupile su se kao rezultat preseljenja iz kuće u stan - manjak kretanja, dostupnost svega, ležanje na kauču, sjedenje u uredu... svi …prikaži još!
  • Default avatar -
    krunicka
    Ja vozim sobni bicikl 45 minuta na dan, imo prije mjesec i pol dana 120 kg, sad 108. Unosim sve sto pojedem u brojac kalorija ovdje, i pokusavam unijeti za ca 400 kcl manje dnevno od preporucene doze za moju …prikaži još!
  • Default avatar -
    Angieee
    @ krunicka - svaka čast, to se zove volja! Normalno je da kile brže idu dolje kod velike količine prekomjernih kilograma...a zatim se stvar usporava jer tijelo već postane naviknuto na novi režim. I ja sam jedna od 'nesretnika' koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    kzelic
    I ja sam prošle godine bila na takvoj ne dijeti i skinula 5-6 kila ali onda je jednostavno stalo možda sam trebala opet smanjit količinu kalorija. Dobra strana je da ih uopće nisam vratila ni sad kad ne brojim kalorije
  • Default avatar -
    Deleted user
    Svako zeli uspeti,meni se pomalo cini da sam okruzena samo neuspesima,uz razne dijete i jo jo efekte dogurala sam da 125 kg.Posle ovog clanka malo drugacije gledam na sve ,moram prihvatiti kao i mnogi da cu citav zivot morati da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lehpica
    draga Mirna. Bez brige uspjeti ćeš. ja sam imala 110 kg.i uspjela sam skinuti za 8 mjeseci 40 kg. Nisam bila na stogim djetama..samo sam izbacila brašno i slatko. znači ostaje samo meso,povrće i voće. i naravno bilo je dana …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.