Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kace
    Mislim da je članak pretjerano bezobrazan. Jest li pitali punije gospođe i njihove muževe kako žive? Zar želite još anoreksije i bulimije? Zar težina utječe na brak? Ne mogu da vjerujem da je nekome palo na pamet da to istražuje!
  • Default avatar -
    LauraB
    ma svašta... nitko ne treba biti pretio prvenstveno zbog sebe i svog zdravlja. I, naravno da će nam biti poželjniji bračni partner koji je oku ugodan nego onaj koji izgleda kao nasukani kit. Al recimo moj dragi je mršav ko …prikaži još!
  • Default avatar -
    dauna
    u mom slucaju ovaj clanak nema uporista niti malo ;)
  • Default avatar -
    roserose
    Prema mom 21-godišnjem bračnom stažu i iskustvu s jedenjem : ako žena živi u sretnom braku, neće se prežderavat, pa neće bit debela. Dakle, upravo suprotno od vašeg zaključka koji glasi: ako je žena mršava, brak će biti sretan. Mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Andrija
    Pomalo sam "alergična" na ovakve članke! Kaj to znači ako se ne nađete u određenim parametrima, koje je netko "istražio" to znači da nemate uspješan brak? Meni je to smješno! Više je tu uzroka u pitanju, kada je riječ o …prikaži još!
  • Default avatar -
    magdalena_24
    istraživanje je takvo kakvo je, nitko nije reko da je to jedini uvjet za uspješan brak! a kad malo pogledaš sa psihološke strane, ima smisla... pogotovo u današnje vrime kad su žene toliko osjetljive na svoj izgled pa im samopouzdanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    nina0407
    Ne mogu vjerovati da težina partnera ima bilo kakve veze sa srećom u braku. Uostalom netko voli punije netko čak i debele a ima onih koji vole i anoreksične žene.Usuživotu ipak prevladaju karakterne a ne fizičke osobine. ljepota i stas …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Neki misle da su to gluposti ,ali ima u tome istine.Ne želim uvrijediti muškarce ,a pogotovo žene ali muški stalno traže neku savršenu ,neku sa pravim proporcijama bez viškova ,a mi žene se onda patimo i patimo i stalno mislimo …prikaži još!
  • Default avatar -
    pia1990
    Pa neovisno o članku, ali mislim da ženi nije teško imati manje kg od muškarca čak i ako je deblja. Jedino ak je muž neki mršavko, a žena malo elegnatnija :))
  • Default avatar -
    slatinica
    Noormalno da iza uspješnog braka ne mora biti vitka žena. Postoje tu karakter, inteligencija itd. No, meni kao ženi jest privlačno da moj dragi fizički dominira, u visini i težini. To mi je muževno. Uz njega se osjećam zaštićenom, ali …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.