Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Ema18
    Dobar dan. Ja sam visoka metar 87, žena sam naglo izrasla i imam 18 godina i 60 kila, muči me što se ništa ne prima na mene i ne mogu mi grudi rasti.
  • Default avatar -
    ivana25
    Imam 18g, visoka 165 i teška 53. Htjela bi barem 10kg vise, aliiii..kako?!
    • Default avatar -
      mmedverec
      Draga Ivana, pogledaj link ovdje, nadam se da će pomoći: http://zdravakrava.24sata.hr/dijeta/dijeta-za-debljanje-372
  • Default avatar -
    paula4
    Imam 18 god. Visoka sam 170 i imam 52 kg, htjela bih barem dobiti kojih 10 kg kao prije jer sam bila trudna i puno mi se svidalo sa vise kg nego sad pa molim pomoc kako da brze dobijem na kilazi. Hvala
    • Default avatar -
      mmedverec
      http://zdravakrava.24sata.hr/dijeta/dijeta-za-debljanje-372 Pozdrav
  • Default avatar -
    gladna20
    Ja sam visoka 172 cm i imam 47 kg...na koji način da se najbrže udebljam???
  • Default avatar -
    zelena17
    ja isto imam problema sa manjkom kilograma. Prošli mjesec sam počela jesti visoko kalorične namirnice no ne u ovolikim količinama jer mi se čini da je to malo previše. Dnevno unosim oko 2000 kalorija i debljam se pola kile na …prikaži još!
  • Default avatar -
    Natalija123
    Ja pak bih voljela dobiti kojih 7 kila.. visoka sam 168 i imam 62 kile i nisam nesto zadovoljn asa svojim izgledom,makar drugi mi govore da sam luda sto tako mislim jer imam super tjelo... bilo je perioda kada sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    strumf0705
    Imam 20 godina, visoka sam 159 cm i imam 48 kg. Do prosle godine imala sam 56kg i u 2 mj smrsavila sam 6 kg zbog bolesti, te nako te bolesti jos 2 kg. Kako da na zdrav nacin vratim …prikaži još!
  • Default avatar -
    vesna_d
    Mislim da obrosi trebaju biti redoviti i u isto vrijeme, te da moraju biti raznoliki što znači podjednak unos proteina, minerala itd
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.