Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Simba
    A zašto nema slike prije i poslije kao što imaju Ines i Boris?
  • Avatar mafica
    mafica
    Najvjerojatnije nije vjerovao da će smršavjeti pomoću kaktus dijete pa se nije ni slikao .
  • Avatar ira1806
    ira1806
    i uz ovaj preparat treba redovito vježbati, pa mi svi da želimo redovito vježbati i pravilno se hraniti smršavili bismo i bez različitih preparata
  • Default avatar -
    tina198
    ja sam koristila tu kaktus djetu pila preko 2 litre tekučine vozila bicikl 5km dnevno iiiii naravno nakon mjesec i po ništa!!!! uzalud
  • Default avatar -
    Eshyy
    Meni ovo iskreno miriše (prije smrdi) na jošneku reklamu za neku proizvod, u ovom slučaju Cactus diet. Ja sam ih pila, istina smršavila, ali sigurno nisam zbog njih.
  • Avatar dmutak
    dmutak
    što se tiče razno raznih proizvoda za pomoć pri skidanju suvišnih kilograma neki pomažu,a neki možda ne,ali znam da isto tako oni ne mogu učiniti čudo kako nam ga oni prikažu u reklami. Tamo stave neku mršavu curu koja je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anitaluk
    ja Antonjia znam već neko vrijeme i samo mogu reći da mi je i sa 108 cm bio izuzetno privlačan. Nadam se da neće pretjerati u cactus dijeti jer bi to narušilo sveukupnu sliku jednog izuzetnog stasa i muške privlačnosti …prikaži još!
  • Default avatar -
    vamp1
    ne postoji čarobna pilula s kojom ćemo bez odricanja i promjene svog života smršaviti. to su samo priče - naš način života nas je doveo do viška kilograma i sada trebamo promjeniti koliko god možemo način života i prehrane i …prikaži još!
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    Kaktus dijeta veže dio masnoća iz hrane.Šta nije jednostavnije skresat masnoće koje jedeš ,pa ti opet dođe na isto :) Ja sam jedno vrijeme koristio zelenu kavu,pa prestao kad sam skužio da i bez nje mršavim istim tempom kao i s njom
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.