Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    smokvica
    ja i moj suprug smo 9god.razlike u njegovu korist :) i savrseno se nadopunjujemo
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    smokvice to je dobro ako ste iznad 20. zamisli da on ima 19 a ti 10? :D
  • Default avatar -
    miky24
    hmm, ja imam 24 godine i mislim da s nekim od 30 ne bih mogla naći ništa zajedničko... u biti meni su takvi dečki već dosta strariji od mene... nekako razlika od tri godine mi je bliža...
  • Default avatar -
    smokvica
    hippoxx :) to bi bilo stvarno morbidno...upoznali smo se kad sam ja imala 24god i imamo dva prekrasna sina i divan brak,moram naglasiti da nisam sponzorusa (a ni on :)),od "prvog" dana smo nasli zajednicki jezik i da ne kazem …prikaži još!
  • Default avatar -
    deniza35
    Ja imam 35 a suprug 36... Uvijek sam težila starijim muškarcima ali eto, ljubav ne zna za godine:)
  • Default avatar -
    Hiks
    Moj partner je dvije godine mlađi od mene i savršeno funkcioniramo. Mišljenja sam da u vezi ne igra ulogu broj godina, nego razina zrelosti.
  • Default avatar -
    prelijepo
    moj prvi muz bio je stariji 6 god.i ponasao se kao da mi je tata,moj drugi i sadasnji muz je stariji 17 god,ali sam u ovom slucaju ja mama! godine su totalno nebitne,verujte neki ljudi odrastu prevremena a neki ostanu …prikaži još!
  • Avatar alguna
    alguna
    Moj je od mene stariji 9 i pol godina, zato se i ne slažemo tak super... nekad mi se čini ko da je s drugog planeta!
  • Avatar karloimatej
    karloimatej
    bok svima.moj muž je stariji od mene 10g. i odlično se slažemo.u braku smo prekrasnih 8g. i imamo dva divna sina(7 i 5g) i nadamo se da ćemo uskoro dobiti i curicu.ja imam 30 a on 40g. mislim da godine …prikaži još!
  • Avatar Analara
    Analara
    Moj muž je mlađi od mene 5 mjeseci.... Oboje sada imamo 26god. slažemo se dobro..ali mogli bi i bolje. Ja bi mogla biti malo manje nervozna i zahtjevna a on ipak malo osjećajniji kao što je bio na početku braka!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.