Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    blaza123
    Ja imam 36 godina,170 cm sam visoka i teška 64 kg. Mislim da je ova tezina najbolja za ovu visinu jer kad sam imala 50 ili par kilograma više,bila sam premršava..na ovu visinu trebalo bi barem 60 kg imati.
  • Default avatar -
    MudraSova13
    Imam 46 godina, visoka sam 168 cm i imam 68 kg. Izgledam kao avion, a 20 godina mlađi muškarci sline nada mnom i vrlo rado bi trošili višak svoje energije sa mnom. Zato, cure, sve što je napisano uzmite s …prikaži još!
  • Default avatar -
    vtoth
    Čekajte ljudi, pa po ovoj "tablici" se tokom 30 godina žena smije udebljati svega 3 kile? To je skroz kontradiktorno ostatku teksta, totalni nonsens.
  • Default avatar -
    irena87
    Ja imam puno vise 😞
  • Avatar merida
    merida
    Ja se osobno baš i ne slažem sa gore navedenom tablicom. Visoka sam 170 cm i imam 50 kg. Toliko sam bila teška i u srednjoj školi, variralo je do 2 kg manje, znači 48 kg. Sada navršavam 35 godina …prikaži još!
  • Avatar Maria
    Maria
    Pozdrav Prijatelji su Maria Guadalupe, ovdje sam kako bih informirao sve što sam doživio online kada sam tražio kredit. Izgubio sam mnogo novca tražeci zajam dok nisam upoznao VLADIMIRA FINANCIAL INVESTITORA. Tko mi je pomogao dobiti kredit od 60000 eura …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga merida, kao što je nutricionistica i napomenula u članku, na idealnu težinu utječu brojni faktori poput građe tijela te udjela mišića i masnoća u tijelu. Primjer u tekstu je kao što i piše, okviran. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar Maria
    Maria
    Pozdrav Prijatelji su Maria Guadalupe, ovdje sam kako bih informirao sve što sam doživio online kada sam tražio kredit. Izgubio sam mnogo novca tražeci zajam dok nisam upoznao VLADIMIRA FINANCIAL INVESTITORA. Tko mi je pomogao dobiti kredit od 60000 eura …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.