Komentari 452

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mannixxxtheboyfriend
    Mannixxxtheboyfriend
    hvala ti Lola !.....a u kojima si ono tenisicama trčala ?
  • Avatar Amyla88
    Amyla88
    Trčala bih u parku pored rijeke.. :)
  • Default avatar -
    elvi
    Savršeno trčanje: rano jutro na šetnici uz more na otoku Pašmanu
  • Default avatar -
    Romi_x
    Trčala bih za tramvajem, trčala bih na posao kad kasnim, trčala bih do treninga i na treningu jer bi mi s mojim novim Reebokicama trčanje bilo još zabavnije i lakše!
  • Default avatar -
    gizma
    U svojim novim reebokicama trčala bih tamo gdje i svako jutro trčim... uz potok u kvartu...a tenisice se troše!! Treba stare reebokice zamijeniti novima ;)
  • Default avatar -
    Andrija
    Hm, to bi mi bio dodatan poticaj da se pokrenem::)) Trčala bi uz i niz zagorske brege, sa svojim psom, po Zagrebu,dok jurim s vlaka na posao i šećem se da uhvatim malo kondicije prije nego što sjednem u stolac …prikaži još!
  • Default avatar -
    aurora2
    u ranu zoru dok sunce tek izlaz uz neku plažu da osjetim miris mora, borova, soli
  • Default avatar -
    bogica
    Hm, tenisice za trčanje........ to bi bio poticaj da se počnem baviti i trčanjem po našim zagorskim bregima zajedno s klincima. voljela bih imati!!!!!!
  • Default avatar -
    2112
    Trčala bi gore-dolje od prizemlja do četvrtog kata nekoliko dana od sreće što sam ih dobila :-)
  • Default avatar -
    kadoka
    Trčala bih za jednim zgodnim momkom ;)!
  • Default avatar -
    nana58851
    Po cesti blizu šume.
  • Default avatar -
    sinjanka91
    poklonila bi ih svojoj mami pa nek ona bira di ce trčat , samo nek trči u novim reebokicama :)
  • Default avatar -
    KP
    Najradije u Patagoniji, no s "novim" tenisicama zadovoljit ću se trčanjem po "starom" (i dobrom) igralištu.
  • Avatar Vanja_20
    Vanja_20
    trčala bih po Kastavskoj šumi s pasićem koji je debeli :)) a vjerovatno bih morala nove ribokice pokazat i na treningu ;) ja bi ja bi :)
  • Avatar foxxyy100
    foxxyy100
    Trčala bih za poslom, a u ovim tenisicama bi ga i stigla :)
  • Default avatar -
    arancha
    trčala bih od bivšeg što dalje!!!
  • Avatar gogz
    gogz
    Sa ovim tenisicama bih trčala što dalje od briga, a što bliže zdravlju i zadovoljstvu! :)
  • Default avatar -
    PORZIPOP
    A trčala bi po lugu i nasipu u svom Pojatnu ali danas ne.Počinjem trčati kad uhvatim ove super Reebokice.......:)
  • Avatar carpediem13
    carpediem13
    Trčala bih tamo gdje je sve po mom! :D
  • Default avatar -
    fanicapara
    Trčala bih do posla,s posla pa neka svi vide da imam nove Reebokice!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.