Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vannah
    Vannah
    Cura je prezgodna *_*
  • Avatar Avian
    Avian
    ma dajte molim vas kakva vitka linija?! pa ona je pothranjena! užas
  • Avatar Beyonse
    Beyonse
    Malo je premršava, da. Možda ju je princ zato i odabrao ionako svi više volje da žulja nego da ljulja, neznam samo tko je rekao obratno?!
  • Default avatar -
    candyapple
    ma nije uopće pothranjena, baš lijepo izgleda... kak neki ljudi bolje izgledaju puniji, a drugi bolje izgledaju mršavi. kile su brojke i nemaju puno veze sa stvarnim izgledom, konstitucija je važna.
  • Default avatar -
    anakome
    Ona je po meni premršava. Mislim da bi joj bolje stajale 3-4 kile više.
  • Avatar luela
    luela
    u svakom slučaju sad ne bi trebala više mršavit. sad izgleda vitko i elegantno, ali i da dobije kilu, dvije isto bi joj lijepo stajalo
  • Avatar traviata
    traviata
    Moje je mišljenje da svi koji se izruguju liniji Kate Middleton su malo ljubomorni ili ljubomorne, jer žena izgleda famozno i što god obuće, lijepo joj stoji, a kak bi to izgledalo da je debela pa da joj visi trbuh …prikaži još!
  • Avatar traviata
    traviata
    Svi koji tvrde da je K.M. premršava, ljubomorni du jer žena izgleda fantastično i imislim da bi svi to htjeli, ali je to teško postići pa ako tako ne izgledamo, ljubomorne smo. Ja joj iskreno zavidim i divim joj se …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.