Komentari 22

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mafica
    mafica
    Kad sam u elementu smažem ja moju omiljenu MILKU od 300 g bez problema ,iako sam svjesna posljedica, ali srećom nisam često u elementu :)
  • Default avatar -
    Jelena115
    Mislim,sve deblja,ali ako se pretjera u količinama.
  • Default avatar -
    teic
    podijeliš ih susjedima ili frendovima....samo da ti ne dolaziš u napast....
  • Avatar twilight230
    twilight230
    šta da radiš sa svim kolačima??? dijeli ih rodbini, pozovi neke goste.... bilo što samo se ti nemoj njih jesti...ili uzmi jedan tjedno i to je to!!!
  • Default avatar -
    mbulj
    proba
  • Avatar pjovi19
    pjovi19
    A ŠTO SAD KAKO SKINUTI OVE KILE KOJE SU SE NAKUPILE OVE ZIME
  • Avatar pjovi19
    pjovi19
    A ŠTO SAD KAKO SKINUTI OVE KILE KOJE SU SE NAKUPILE OVE ZIME
  • Default avatar -
    mika5
    ja imam problema s štitnjačom,zaradi te bolesti u 2 tj. iz 65 kg došla na 70 kg. Prošla trudnoću ne znajući za poremećaj i danas imam svjetskih 79 kg,muku mućim zdravim dijetama,al nemam sreće. Ne znam što bi se morala …prikaži još!
  • Avatar sannela
    sannela
    ooo, mafice...znam kako ti je kad si u elementu..i ja smažem milkicu dok kažeš ex =) definitivno sve treba umjereno...al hm...meni osobno teško to primjenit =)
  • Default avatar -
    mika5
    istina,sve je u našoj glavi... i jeste i nije... istina,da je volje i odlučnosti malo... ali moj metabolizam je katastrofa... na dijeti sam 1,5tj. izgubila sam vjerojatno samo višak tekučine,tj.2kg. pojedem valjda 5 jabuka kroz dan,pojedem ručak - al pazim …prikaži još!
  • Avatar yamaha
    yamaha
    Draga mika5 ja ne znam dali je to pametno, ali izgubiti u 1,5 tjedna 2 kg je u redu, i da to je voda, sada moraš naučiti organizam na smanjeni nunos hrane, tek tada če on poćeti trošiti zalihe. Vjerovatno …prikaži još!
  • Default avatar -
    MissNina1905
    ma pustite vi dijete, treba samo večeru izbacit, a doručak i ručak jest sve što želiš (naravno u granicama normale). ako ti se ne da vježbat ili bacat novce na sprave i teretane, joge, piletese itd onda popodne izać u …prikaži još!
  • Default avatar -
    biljanaiguga
    http://5afdb19b.linkbucks.com pogledajte neke savete za zdravo mrsavljenje
  • Default avatar -
    deyooo
    ne kuzim ovo s cokoladom, svatko tvrdi svoje. jel na kraju deblja ili ne? i ako je kava korisna zasto je loša u kombinaciji s cigaretom - zar ima neka druga kombinacija ? :)
  • Default avatar -
    jacika22
    Treba jesti i piti sve ali u kontroliranim količinama.! Budite umjereni u svemu i sretno i dugo ćete živjeti.
  • Default avatar -
    paladima
    najjača mi je cijela fama koja je nastala oko "zdravijeg" smeđeg šećera - a ono samo obojeni bijeli...
  • Avatar Frederik
    Frederik
    Ima kava i čokolada :) mmmmm
  • Default avatar -
    shatzi
    Pa da, baš mi je drago da su maknuli taj bauk s čokolade. Općenito mi je smiješno kad se netko fokusira na jednu namirnicu koja kao deblja pa se ustručava jesti ju, iako bi htio... to sam znala čuti za …prikaži još!
  • Default avatar -
    minka
    voće???
  • Default avatar -
    mayamatt
    Ma sve je to ok,al onda dođu blagdani pa kad prođu,šta sad da ja radim s onim kolačima u frižideru?
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.