Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    fordsierra
    Femme terribile sad bih te lajkala da ima!!
  • Default avatar -
    batanona
    Puno je preparata odnijelo i puno života, a donijelo jako puno novca prodavačima. Svaki preparat treba proći ispitivanja i eventualno postati lijek kojega će nam preporučiti LIJEČNIK, a ne trgovac. Umjesto da ljudima plate što će biti pokusni kunići, naivni …prikaži još!
  • Default avatar -
    KLOBUCHAR
    Ja cu bolje u apoteci kupiti :)
  • Default avatar -
    femme_terrible
    ...Dok se ne oznojite i ne ožmičete majicu nakon sat, sat i pol vježbanja nikakve zelene kave niti kojekakvi čajevi neće vam pomoći u otapanju kilograma. To su štosevi za malu djecu i lijene bube koje bi gubile kg zavaljene …prikaži još!
  • Default avatar -
    parentina
    Čitala sam mnogo o zelenoj kavi. U moru članaka o njoj naišla sam i na više napisa kojima se tvrdi da posljedice konzumacije zelene kave mogu biti pogubne - smrtonosne. bez obzira na to pokušala sam je pronaći ali mi …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga parentina, zelena kava dostupna je od nekoliko proizvođača u Hrvatskoj. Možeš je potražiti u biljnim ljekarnama, ali obrati pozornost na sastojke koje treba sadržavati, a navedeni su u članku. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    july555
    ja sam zainteresirana, htjela bih probati i zelenu kavu, redovito vježbam i mislim da bi to uvelike pomoglo pri mome cilju..da li bi mi netko mogao preporuciti gdje da kupim zelenu kavu koja sadrži sastojke navedene u tekstu? hvala
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.