Komentari 16

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    betikkae2
    Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga danijela2, sigurna sam da Oolong čaj možeš naći u raznim trgovinama koje imaju nešto širi asortiman čajeva, pogotovo u specijaliziranim trgovinama kao što je Kuća Zelenog Čaja.
  • Default avatar -
    patrik2506
    Pojma nemam
  • Default avatar -
    marabubamara30
    Kuća zelenog čaja u zg, Ilica neki broj, imaju više vrsta, ja redovito pijem Witch Berry, odličan je. 30 kn 100 grama ako se ne varam :))
  • Default avatar -
    danijela2
    a gdje se može nabaviti oolong čaj
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Više o zelenom čaju možeš pročitati u članku nutricionistice Darije Vranešić Bender na http://zdravakrava.24sata.hr/clanak/2170/salica-zelenog-caja-za-vitkost Vidjet ćeš da se dnevno preporuča 2-3 šalice zelenog čaja.
  • Default avatar -
    aruna19
    imam pitanje u vezi zelenog čaja. Svaki dan pripremim si u posudi za čaj od pola litre zeleni čaj, ali ja ga dodatno razrijedim vodom, tako da ispadne nekad i po 2 litre tekućine. ima li to kakve štetne posljedice …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Bitna je koncentracija čaja (listića), a dodavanje vode ne može imati štetni učinak. To je jednostavno razrijeđeni čaj :)
  • Avatar Bijela_sova
    Bijela_sova
    U tekstu nigdje ne piše o oolongu.?? Zeleni čaj baš i nije za mršavljenje, po meni on samo potiče na mokrenje, odnosno izbacuješ višak tekućine iz organizma. Oolong sat vremena nakon ručka je moj omiljeni napitak već dvije godine, bilo …prikaži još!
  • Avatar DinDinDon
    DinDinDon
    @danijela2 može se naručiti na ovoj stranici http://www.wulong.com.hr/Wulong_caj_narudzba.php Preporučujem ;)
  • Default avatar -
    martillum
    Pozdrav! Zeleni razrijedeni caj i nije toliko efektan koliko ponovo prelijevanje listića ponvo. Najbolje je preliti čajnu/kavenu zlicicu s cca 3 dcl vode, drzati 3 min, zatim procijediti i te iste mokre listice preliti jos jednom istom kolicinom. Tako imate …prikaži još!
  • Avatar DinaFina
    DinaFina
    Ovaj najpoznatiji Oolong čaj SlimAll (koriste ga Oprah, Victoria Beckham...) je opet dostupan na www.slimall.eu . Ja sam narucila prije 2 dana i danas je stigao :) Juhu!
  • Default avatar -
    smokvica
    koliko salica (2dc) zelenog caja je preporuceno dnevno?
  • Default avatar -
    maja_majchi
    Ja sam probala Iwkan čaj i mogu reći da mi je uistinu pomogao. Ovdje možete pročitati o čemu je riječ da ne pišem romane ovdje. Meni je pomogao u "predljetnoj groznici" skidanja kila... :) Nastavljam ga piti i dalje.. Mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marbil
    Ja zeleni čaj pripremam tako da bude jači, ali ipak ga procijedim nakon dvije do tri minute. Kod pripreme zelenog čaja je dobro da proključalu vodu prekrijete listićima tek kad se ohladi i to otprilike na oko sedamdeset stupnjeva.
  • Default avatar -
    aruna19
    imam pitanje u vezi zelenog čaja. Svaki dan pripremim si u posudi za čaj od pola litre zeleni čaj, ali ja ga dodatno razrijedim vodom, tako da ispadne nekad i po 2 litre tekućine. ima li to kakve štetne posljedice …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.