Komentari 15

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MihaelaSB
    Ako netko želi razmjenjivati okuse,nek mi se javi :) Kupula sam si dva paketa za po tjedan dana, jedan je kakao a drugi bijela kava...nudim na razmjenu dio paketa :)
  • Default avatar -
    bombeta
    evo javljam se oko 4kg lakša i mnogo boljeg osječaja :-) jupiii... samo ču sada trebat da kupim i nove traperice ;) dobila sam svoje kutije za poklon od mame, a proizvod o kome sam pričala zove se Enemon. Meni …prikaži još!
  • Default avatar -
    blazenasramek
    Zainteresirana sam za Nupo proizvode ...... da li mogu dobiti informacije gdje mogu kupiti paket za mjesec dana?
  • Default avatar -
    barba75
    AMARRA SVAKA ČAST,NISI MOGLA BOLJE NAPISATI,I ŠTO MISLE DA ĆE IM BIBA POMOĆI DA TO UVALE PO TOLIKOJ CIJENI...................
  • Default avatar -
    malisani
    @Hajdeja: Htjela si se ____ a da ti ne udje :P
  • Default avatar -
    carla_13
    Cure prodajem sljedece nupo proizvode: Juha od šparoga (cijeli paket), juha od povrća (2 cijela paketa) i juha od piletine ( jedan kom fali iz paketa, shake od jagode s dozadorom. + Plan kockica + shaker GRATIS!!! Počela sam s …prikaži još!
  • Default avatar -
    Amarra
    Dragi Nupo Hrvatska, iako mi svi primjećujemo svašta, nekako volimo ići linijom manjeg otpora, ali ovaj puta ne želim. Zainteresirana sam za vaš proizvod, ali dala sam si minimalno truda i usporedila neke stvari. Prema vašem postu od 3. studenog …prikaži još!
  • Default avatar -
    mgcizmek
    Na stranici NUPO A/S proizvođaća, putem internetske kupnje cijena paketa za 4 tjedna je 113,40 EUR, LP
  • Default avatar -
    mgcizmek
    Sory,ispravak - paket za 2 tjedna (gubitak 5 kg.)
  • Default avatar -
    NupoHrvatska
    Poštovana, u potpunosti vas razumijemo i željeli bismo izaći u susret što većem broju zainteresiranih kupaca. Ukoliko ste primijetili razliku u cijenama Nupo proizvoda, razlog tome je upravo porez koji na hrvatskom tržištu definira konačan iznos naših cijena. Mi se …prikaži još!
  • Default avatar -
    nova_nova
    To o porezu ne drži vodu. U Sloveniji je PDV 20%, a cijena Nupo proizvoda je skoro za trećinu manja nego kod nas (ne računajući povrat poreza). Ne pada mi na pamet kupiti po takvoj cijeni, radije odem u Slo, …prikaži još!
  • Default avatar -
    miskamuc
    nova_nova u Sloveniji PDV na hranu je 8.5% a kod nas 25% http://www.durs.gov.si/si/davki_predpisi_in_pojasnila/arhiv_pojasnil_ddv_pred_1_5_2004/ddv_ob_nabavi_surovin/
  • Default avatar -
    bombeta
    pa i u Sloveniji je visoka cijena. sestra mi je bila sa mamom u Ljubljani u trgovini L'eclerc i videle su da pored Nupa postoji i francuska Gerlinea te još neki stariji proizvod kojeg se mama vrlo dobro sječa još …prikaži još!
  • Default avatar -
    NupoHrvatska
    Tako je bombeta, ima na tržištu mnogo proizvoda za mršavljenje, a su relevantni razlogi zašto su kupci odabrali Nupo dietalnu prehranu za dietalnu prehranu broj 1 i kao produkt godine. Možete probatj i jedno i drugo pa javite u koji …prikaži još!
  • Avatar Hajdeja
    Hajdeja
    Za "mgcizmek" jedan ispravak...113.40 eura košta 14-dnevna dijeta, a ne mjesečna, jer sam ja naručila internetskim putem direktno od proizvođača i mogu reći iz vlastitog iskustva...poštarina je 27 eura i ono o čemu nisam razmišljala je da je trebalo platiti …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.