Komentari 16

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    :(
  • Avatar naomi666
    naomi666
    ja ga pijem već puni mjesec i ni grama pomaka :((( Al imam još 2 vrečice pa se nadam da samo sporo krećem ;) Ako netko ima dobre povratne info-javite!
  • Default avatar -
    snjeska83
    daj curke koje ste ovo pile dajte komentare, ja ga sad pijem 3 dana i bas me zanimaju vasa iskustva
  • Default avatar -
    adrica49
    i meni je drago da su trave sa Žumberka ljekovite, moji su roditelji od tamo, a naročito kad znamo da je tamo nezagađena priroda, zasad... :)) što se tiče čaja pila sam ga pretprošli tjedan, no kod mokrenja sam osjetila …prikaži još!
  • Default avatar -
    didx
    mene zanima kada bi taj paket trebao stići, živim u zagrebu pa dali postoji mogućnost da ga osobno preuzmem, nestrpljiva sam :))
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga didx, tvoje podatke smo proslijedili tvrtki Epimen koja će ti poslati nagradu. Ako je želiš sama podići, molim te javi mi se na mail info@zdravakrava.hr pa ćemo probati nešto dogovoriti :)
  • Default avatar -
    snjeska83
    nista curke kaj ste dobile molim javite ovdje vasa iskustva
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Cijenu čaja naći ćeš na službenim stranicama tvrtke Epimen http://www.epimen.hr/content/ella-s-%C4%8Daj
  • Default avatar -
    study
    Koja je cijena čaja u ljekarnama?? Unaprijed hvala :)
  • Default avatar -
    slatkoljubac
    bok svima, počela sam piti čaj prije 2 tjedna, dosad nema nikakvih pomaka na kilaži, baš suprotno, čini mi se da sve više jedem. Da li je još netko imao slično iskustvo? Ne znam da li je problem sto imam …prikaži još!
  • Default avatar -
    mala44
    jooj dajte ljudi, nemojte vjerovati u gluposti i bacati pare bezveze...kupite si žuti čaj i pijte 1 litru na dan i vidjet ćete kako se kilogrami tope...uz to nabacite šetnjicu po pola sata na dan!!!
  • Default avatar -
    sanja68
    ja sam se isto udebljala,..krenula sam sa ella's čajom kad sam imala 63-64 kg i sad nakon 20 dana imam skoro 66 kg...užas... otvorilo mi je apetit, samo mi se jede.... ne znam što da radi??? imate koji savjet?
  • Avatar bbuubbaa
    bbuubbaa
    jako mi je drago da su napokon trave sa Žumberka iskoristile.... u dobre svrhe. Ja živim na Žumberku i znam da ljekovitih trava ima jako puno na tom području. jako lijepo :)
  • Default avatar -
    snjeska83
    ja nemam nikakvih nuspojava za sad,pijem vec 4 dana, sam imma osjecaj da sam vise gladna a ne manje kak pise al cujte ja to moram biti 3 mj pa bumo vidjeli vele da imaju rekordera koji je u godinu …prikaži još!
  • Default avatar -
    danijelaOS
    Pozdrav, evo javljam Vam se zbog konzumacije čaja...čaj sam počela piti zbog neredovite prehrane i jaaaako volim slatko koje uglavnom klopam u kasnim večernjim satima.. XD čaj pijem 7 dana i mogu reći da je istina da smanjuje osjećaj gladi...meni …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja68
    ja sam se isto udebljala,..krenula sam sa ella's čajom kad sam imala 63-64 kg i sad nakon 20 dana imam skoro 66 kg...užas... otvorilo mi je apetit, samo mi se jede.... ne znam što da radi??? imate koji savjet?
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.